Tak Sakaguchi

7,0
138 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tak Sakaguchi

Z jednej strony Azumi, Shinobi, Versus, Death Trance, Aragami, Alive, a z drugiej reszta gniotów... Czy mój ulubiony aktor doczeka się jeszcze jakiejś epickiej roli...

użytkownik usunięty
Marieka

Doczekał się takowej w filmie "Re:Born", ale na filmwebie jak w lesie i nie ma strony poświęconej temu filmowi...
Sama produkcja trafiła na BluRay i można znaleźć w "zatoce piratów".

Czyli tak jak można było się spodziewać, słabo popularne, nawet na filmwebie nie ma, a do ściągnięcia jedynie na stronie z torrentami i do tego najlepiej znać japoński... Czemu nikt nie wpadnie na kanał tv w którym puszczane byłyby azjatyckie filmy, przydałby się taki "Azja TV" i może wtedy wiele ciekawych filmów doczekało by się lektora, albo przynajmniej napisów, bo i z tym ciężko.

użytkownik usunięty
Marieka

Co do Re:Born to można znaleźć osobno napisy po angielsku. Istnieje też strona myasian.tv gdzie można zobaczyć mnóstwo azjatyckich filmów z angielskimi subami.

Marieka

juz jest w internecie z polskimi napisami. wasnie jestem po seansie i musze przyznac, ze fajnie sie ogladalo :)

KysiuS

Dzisiaj oglądnąłem... no i nie jestem pod wrażeniem. Scenariusz słaby, w sumie jakby żadnej fabuły nie było, ewentualnie tak prosta, że... Film tak na dobre to zaczyna się w lesie, wcześniej to takie smęty, że myślałem, że nie dotrwam. Co do samego Tak'a, w tym filmie go nie ma... :) Jakiś taki jak nie on, ten zarost, oczy jakieś takie smutno-znudzone (nie widziałem w nich tego ognia co w poprzednich filmach), przytyło mu się też, jakiś taki miśkowaty się zrobił. W ogóle wyglądał w tym filmie jak jakiś japoński sprzedawca ryb, to już nie ten Tak którego podziwiałem... Jedynie sceny walk godne uwagi, tak jakby tylko dla nich film był stworzony, ale i tak dupy nie urywają. No i znowu las, chyba nie mają innych pomysłów. Nie ma tego klimatu co np. w Death Trance, Który i tak deklasuje Re:Born w przedbiegach.

Marieka

to byl akurat pierwszy film jaki widzialem z tym aktorem i gosc dosyc mi sie nadal (glownie o walki mowie), a skoro piszesz, ze koles ma jeszcze lepsza prezencje w innych filmach, to nic tylko ogladac. z drugiej strony, wracajac do Re: born, gdyby wyciac te walki to sam film bylby taki sobie. a tak to w sumie jedyne co mnie lekko draznilo to te unikanie kul od snajperow...

Marieka

Ja właśnie oglądam z lektorem tylko tego filmu tu nie ma na filmwebie jak zwykle ktoś śpi :( dużo jest jeszcze filmów których tu nie ma na filmwebie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones