Tamara Arciuch

7,0
8 218 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tamara Arciuch

ma lodowate spojrzenie. mogłaby grać królową śniegu. kocham jej urodę, jest przepiękna i bardzo mi przypomina Tilde Swinton.

softy_girl

ona zawsze gra jakieś czarne charaktery od czasów Adama i Ewy, szkoda że tak mało osób pamięta ją z Adama i Ewy i super tam zagrała, tylko dlaczego ona musi cały czas grać czarne charaktery niech się w innych rolach też wykarze

kinomanka_13

Moim zdaniem najpiękniej wyglądała w "Weselu" Smarzola :)

jamnisia

jeżeli mam wybierać jej wygląd to wolę ją za czasów tygrysów Europy i Adama i Ewy a te jej loki, szkoda że ich nie ma.

kinomanka_13

Sama w jakimś wywiadzie stwierdziła, że lubi grać czarne charaktery. Z tym, że nie robi tego zawsze - w "Halo Hans" i "Ojcu Mateuszu" grała sympatyczne i pozytywne postaci. ;)

nofelet

za Ojca Mateusza ją polubiłam ale za Adama i Ewe bardziej bo Adam i Ewa to moje dzieciństwo. Jak byłam mała bałam się Pani Tamary gdy grała Monikę, a teraz mogę śmiać się z tej roli.

kinomanka_13

ty to w ogóle psychiczna jesteś kinomanko :/

gamertr

jestem normalną osobą i odwal się ode mnie i od moich wypowiedzi. Jak nie znasz mnie osobiście to nie mów jaka jestem.

softy_girl

Ma chłodny typ urody, świetnie pasowałaby do roli Izabeli Łęckiej z "Lalki", ale porównanie jej do brzyduli, jaką jest Swinton to GRUBA przesada.

Martin_Eden

W Lalce to fakt

użytkownik usunięty
Martin_Eden

Tilda ma androgeniczny typ urody a Tamara chłodny jak Grace Kelly lub Catherine Deneuve

softy_girl

Fajne spostrzeżenie! Królowa lodu - dobre i trafne!

softy_girl

no cos ty,jest ładniejsza od Tildy,maja podobny typ urody jedynie.

softy_girl

wez brzydka jak noc bleeee najbrzydsza polska aktorka

Barricade18

bzdury pleciesz, nie jest brzydka, ale ma wredny wyraz twarzy, nawet gdy się uśmiecha przez co wydaje się niesympatyczna. Dlatego idealnie pasuje do roli takich jak w Niani.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones