Tatiana Maslany

Tatiana Gabrielle Maslany

8,4
8 132 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tatiana Maslany

Złote Globy 2014

użytkownik usunięty

No i jest nominacja dla Tatiany! Trzymam mocno kciuki, aby to w jej ręce trafiła statuetka. Zasłużyła sobie dziewczyna jak mało kto. Good luck!

To że nie wygrała to dla mnie jakiś żart, nie wierzę po prostu...

użytkownik usunięty
trenzalords

No kpina po prostu. Tatiana jest genialna, idealnie wczuła się we wszystkie role, po prostu majstersztyk!
Nie mogę tego pojąć, naprawdę...

Eh dokładnie, każda postać wspaniale dopracowana, oglądając OB zapominam, że to ta sama osoba. Za ogrom pracy który Tatiana wkłada w ten serial należą jej się ogromne brawa, także co do Globów - brak słów.

Zgadzam się z Wami, zasłużyła sobie na wygraną.. Nie rozumiem jakim cudem Robin Wright wygrała. za co ?

użytkownik usunięty
Zetnakatel

Nie oglądałam jeszcze "House of Cards", więc się nie wypowiadam.
Mam zamiar niedługo nadrobić zaległości, by przekonać się czy ta nagroda naprawdę jej się należała.

Nie grała źle, grała dobrze, ale jej udział tam jest marginalny. Zazwyczaj wypowiada nie więcej niż 3 zdania albo nie mówi w ogóle nic, dlatego nie rozumiem za co. Bo w porównaniu z Maslany która gra główną rolę i robi za kilku aktorów jednocześnie, to jest wręcz śmieszne że nagrodzili Wright. Chodzi też o ilość włożonej pracy.. moim zdaniem.

użytkownik usunięty
Zetnakatel

To prawda, mocno się napracowała dziewczyna i tak jak mówi kolega wyżej, oglądając serial można zapomnieć o tym, że te postacie to jedna i ta sama osoba.
Skrycie liczyłam na to, że zgarnie tę nagrodę. No cóż...

może za rok się uda. O ile 2 sezon nie obniży poziomu.

użytkownik usunięty

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones