Taylor Lautner

Taylor Daniel Lautner

6,9
11 660 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Taylor Lautner

BLEEE. Prawda jest taka, że Lautner w każdym filmie bardziej interesuje się na pokazywanie swoich hodowanych na sterydach mięśni, niźli grze. Aktor z niego żaden, a ma wysokie noty, jak już wspomniano, poprzez kobitki wieku lat 10-15 które szczają na widok jego teletubisiowej buźki :/

KC14

I dodam, że pasuje do film,ów w klimatach Amerykan Pie, a nie do ciekawych powieści ekranizacyjnych jak Twilight Saga itp.

KC14

Zgadzam się w zupełności!!

aska__r

mam nadzieję że pamiętacie że nie wszystkie nastolatki są rozchisterowane na jego punkcie ;) (wiem że cały czas to powtarzam ale taka jest prawda!) ;D

Lilka_a

Ja również się z tobą zgadzam! Oglądałam wiele filmików na youtubie z udziałem obsady "Zmierzchu" i według mojego mniemania prawie wszystko w nim krzyczy "PATRZCIE NA MNIE".
A niektóre dziewczyny dostają histerii na jego widok dlatego, że w dalszych częściach sagi będzie grał takiego "kozaka" ... Ja osobiście uważam, że powinni obsadzić w roli Jackoba Blacka bardziej interesującego aktora.

użytkownik usunięty
sikorka94

Nie wiem jak w innych filmach, ale w Zmierzchu nie wyglądał na takiego, któremu bardziej zależy na "pokazywaniu swoich hodowanych na sterydach mięśni", ale sądząc po zdjęciach na jakie ciągle natrafiam, to taaak, klatą lubi zaszpanować ^^

W innych filmach nie za bardzo mógł się wykazać bo w tym jednym Sci-Fi to jeszcze takie dzieciątko był...Wtedy pokazywał zęby. Chodzi mi właśnie głównie o zdjęcia...

ostatnio skończyłam czytać 2 i 3 cześć zmierzchu i było tam napisane, że przez stawanie się wilkołakiem ciągle niszczy sobie ciuchy dlatego chodzi tylko w spodniach.
ja tam, żeby dać mu większy głos wstrzymam się aż zobaczę go w innych filmach lub chociaż w innych częściach zmierzchu :)

KC14

E tam, wzruszacie się. Jak ma co pokazywać to niech sobie pokazuje. Mi tam to obojętne, podkreślam że nie należę do jego rozhisteryzowanych fanek.
Peace.

persefona_4

Jeśli ma czym sie chwalić to niech sie chwali.
I chciałam zwrócić uwage, że nie wszystkie fanki są rozchisteryzowane.

Dominisia_fw

dokładnie! ja od wyższego głosy się wstrzymam aż zobaczę go w innych produkcjach :D
moim zdaniem za nim aż tak dużo nastolatek nie goni. dopiero zaczną jak zobaczą 2 cześć... a dlaczego? bo za dużo Edwarda nie będzie to będa musiały do kogoś innego wzdychać :)
to nie jest tak, że źli są ci aktorzy. oni się dopiero rozgrzewają do innych filmów ;) za jakieś 5 10 lat się okaże kto zrobi kariere :)

Toille

Zgadzam sie. O jego karierze dopiero za kilka lat bedzie można powiedzieć czy bedzie kimś wielkim

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones