Taylor Lautner

Taylor Daniel Lautner

6,9
11 616 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Taylor Lautner

Jako Jacob z długimi włosami i z takim, a nie innym make-upem wyglądał naprawdę uroczo...ale normalnie to wygląda, jak chłoptaś z wiejskiego boysbandu. Poza "Zmierzchem" w niczym go nie widziałam, więc myślę, że aktor z niego lichy.

EnidAnGleanna

Ja go widziałam w innych filmach i naprawdę zagrał fajnie. W Zmierzchu nie miał się czym wykazać.
A moim zdaniem najlepiej wygląda w krótkich.

Pati_Peace

Hmm.. no wiesz, on się dopiero uczy..ma 15 lat i dopiero zaczyna, więc nie można go osądzać jeszcze.

arisa_

jeden błąd rzeczowy. Taylor ma 17 lat.

Pati_Peace

aoo racja, sorry:)

arisa_

zdarza się.

EnidAnGleanna

zgadzam się z dziewczynami wyżej, on jest młody i ma karierę przed sobą, tak myślę. po Zmierzchu i Księżycu w Nowiu na pewno dostanie jakieś propozycje i zobaczysz, rozwinie się ;P

Acilut

Dokładnie. Młody, zdolny i cholernie przystojny. Cała kariera jeszcze przed nim.

Pati_Peace

generalnie chyba nie ma czasu wolnego biorac pod uwage to ze jeszcze uprawia sport i generalnie jest masakrycznie zapracowany o.O oby nie zrobili z niego kolejnego mlodego aktora ktoremu woda sodowa uderzyla do glowy.

Phony

Mi sie wydaje, że Taylor ma na tyle rozumu, że żadna woda nawet sodowa mu nie uderzy.

EnidAnGleanna

Z tym że jest cholernie przystojny bym się akurat nie zgodziła :D (tylko mnie nie zabijajcie)

AnnBennington

Młody, przystojny, uroczy cały Taylor.
A co do tej wody sodowej to wątpie żeby mu odbiła już w niejednym artykule spotkałam sie z tym, że tata dość krótko go trzyma.

AnnBennington

no wiesz kazdy ma swoj gust przeciesz.:D wiec nie bedziemy cie zabijac ze wolisz jakiegos innego aktora za zmierzchu:D

goosssia15

nie koniecznie ze zmierzchu.. akurat w zmierzchu to taylor był najfajnieszy :D

EnidAnGleanna

Ale w długich włosach wygląda super. Bez dwóch zdań

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones