Taylor Lautner

Taylor Daniel Lautner

6,9
11 655 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Taylor Lautner

W ksiazce Jacob jest taki ciepły i przystojny ...itd. A on?? Pasuje raczej do US5 niż do ekranizacji takiej swietnej ksiazki. Ale kazdy ma swoje zdanie!

anulkax16

Przepraszam, a czy widziałaś jego zdjęcia teraźniejsze?? Jeśli nie to popatrz na youtube czy w google, może zmienisz zdanie co do niego.On jest naprawde przystojny..i jaki umięśniony...

Ten chłopak robi wrażenie takiek, jakie powinien robić Jacob, moim zdaniem...Według mnie bardzo pasuje do tej roli.

arisa_

Tak, totalnie zgadzam się z The_Mist. Fotka na filmweb jest stara jak świat, teraz Taylor bardzo sie zmienił. Spoważniał, wydoroślał, a jego tors i mięśnie to naprawde cuuudo...jak u Jacoba z książki ;) a pozatym całym sobą robi wrażenie i naprawde pasuje do tej roli...Indianin, umięśniony, 17latek, włosy, oczy...wszystko na miejscu.

arisa_

Zgadzam się z powyższym.

anulkax16

Rozumiem, że żeby pasować do jakiejś roli, to trzeba mieć za*ebisty wygląd?

Markusowy

No ie do końca. Trzeba mieć jeszcze talent. A ja uważam, że Taylor go ma.

anulkax16

Zastanawia mnie na jakiej podstawie stwierdziłaś, że pasuje bardziej do boysbandu niż roli Jacoba. Chyba co najwyżej po wyglądzie, a moim zdaniem nie w tym rzecz. Według mnie w Zmierzchu nie miał zbytniej szansy na "pokazanie się". Jakby nie było, nie grzeszył dużą ilością scen w filmie. Uważam, że dopiero po wyjściu New Moon będzie można stwierdzić czy dobrze odegra swoją rolę i coś więcej na ten temat powiedzieć. W końcu będzie miał duże pole do popisu aby się wykazać. Jestem bardzo ciekawa jak mu pójdzie. W końcu ze wszyskich sił walcyzł o tą rolę więc powinien dać z siebie wszystko.

Paolla

Ja również uważam, że Taylor MA talent..Powinien go rozwijać:)

arisa_

1.Czy ja podważyłam jego talent aktorski? Też czekam na Księżyca, bo tam będzie go o wiele więcej.Wtedy ocenie jego talent.
2.Myślę, że w ekranizacji ksiązki wygląd ma znaczenie. Aktor ma jak najwierniej odzwierciedlać bohatera książki, a ja czytając książkę zupełnie inaczej go sobie wyobrażałam.
3.Ja nie napisałam, że on jest brzydki. Czy kolesie z US5 i innych są brzydcy?-nie.

Pozdrawiam zagorzałe fanki jego mięśni;)

anulkax16

sorry za powtórzenia słowa ksiązka;) <br><br>

anulkax16

no cóż o gustach się nie dyskutuje ;) mi w zupelnosci odpowiada, ale o gustach si enie dyskutuje nie ? ;P chociaz musze przyznac ze w ksiazce przedstawiony byl inaczej, wielki napakowany indianin, no chociaz zaczal tak intensywnie rosnac w drugiej czesci ;D zawsza istnieje pomoc komputerowa ;D

merry_5

No tylko ,żeby z tymi komputerowymi pomocami nie przesadzili.

anulkax16

moim zdaniem jest świetny do tej roli. bardzo wydoroślała, a zdjęcie na filmweb jest żałosne,...

peggy0sue

Zgadzam się. Powinni zmienić zdjęcie. Tu wygląda jak dzieciak xd

peggy0sue

Zgadzam się. Powinni zmienić zdjęcie. Tu wygląda jak dzieciak xd

Acilut

Mogli by umiescić to: http://media.photobucket.com/image/taylor%20lautner/TeriMartin1/taylor_lautner_1 226462991.jpg ;]

Evelyn_8

Nieee :p.
Wg. mnie lepsze jest to: http://image.examiner.com/images/blog/wysiwyg/image/taylor(11).jpg ;d x33.

Minnie12

i jedno i drugie mogłoby być. Bo to aktualne jest strasznie stare

Pati_Peace

mi to drugie bardziej pasuje, bo na pierwszym jest taki opalony (?), aż nienaturalnie, ale na pierwszym ładny ma brzuch xDD

Acilut

Też mi się to drugie bardziej podoba xD

Na tym pierwszym jest, aż ZA BARDZO opalony;]

arisa_

Pewnie go czymś dodatkowo wysmarowali.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones