Taylor Lautner

Taylor Daniel Lautner

6,9
11 666 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Taylor Lautner

czemu wy sie nim tak zachwycacie?? jedyne co ten koles ma fajnego to biale zeby. gosc ma 170cm, pochodzil troche na silownie i wszyscy sie spuszczaja, tak zbudowanych ludzi jak on w jego wieku jest cala masa, nawet w polsce. on nawet nie jest jakos super napakowany tlyko poprostu troche pocwiczyl i sie wyrobil, bo wczesniej to juz wogole byl dramat, ale takich chlopakow jak on jest na peczki, a gosc poprostu mial szczescie, ze sie znalazl w odpowiednim miejscu i czasie...

pikus_2

on też miał doklejana klatę :D a teraz wszystkie fanki umrą ON JEST GEJEM
:<

Pudel20

a ty bezmózga lezbą :) on kotku nie jest gejem hehehe co za dziecko ... a on jest boski słodki i uroczy ;P myślę że poniektórzy faceci mu do pięt mu nie dorasta

deedee17

poza tym ma 179 cm sprawdź http://www.imdb.com/name/nm1210124/bio hehehe pudel nie dziwie się że masz taki nick zazwyczaj pudle są głupie i ty jesteś przykładem że w mózgu masz poniżej 0 iq żal mi cię i nikt nie umrze tylko może wtedy kiedy przeczyta twoje denne komenty XDXDXDXD

deedee17

twoj nick mowi sam za siebie "deedee17" jednym sowem durna blond galerianka. a on ma 168 dokladnie. nie czytaj internetu, tylko poczytaj amerykanskie czasopismo mens health gdzie sa jego dokladne wymiary.

PS. pozatym pudle wbrew opini sa bardzo madrymi psami podatnymi na szkolenie

POZDRO

pikus_2

ja tam go osobiście nie lubię,aktorów widziałam lepszych,np.Sean Bean(aż głupio porównywać)

Boleynowa_9

nie ma co porownywac duzo starszych i doswiadczonych aktorow. ale np Haley Joel Osment jest zaledwie 4 lata starszy a juz jako 7 letnie dziecko gral nieporownywalnie lepiej od Lautnera. tylko nastolatniki nie sikaja w miniowy i nie ogladaja filmow z nim- bo jest brzydki, wiec dla nich juz nie jest dobrym aktorem- zalosne

pikus_2

pikus żebyś wylewu nie dostał hehe on jest o wiele przystojniejszy niż ty kiedykolwiek byłbyś nie ponizaj się :):) bo dostaniesz zatwardzenia

pikus_2

wybacz ale mam 17 lat i mam brąż włosy ty chyba pikus masz coś nie tego owego pochoź na jego strony inne internetowe to zobaczysz ma 179 178 cm poza tym nie jestem galerianką nie poniżam się jak twoja matka sorry :)

deedee17

acha i jeszcze jedno na swoim myspace miał 178 bo jeszcze kiedyś z ciekawości patrzyłam :)

deedee17

hahahhahaahahhaah boze ratuj!!!!!!!!!!!! mysle, ze jego myspace mogl zalozyc kazdy tak jak konta fikcyjne na nk. twoja uwaga na temat mojej matki potwierdza tylko fakt, ze jestes glupia mloda gowniara i sikasz w majtki na widok takich frajerkow jak TL. nie bede wogole z toba gadal, bo to niemoj poziom

pikus_2

pozatym nawet nie wiesz jak wygladam. tssssss zalosne

pikus_2

daj spokój ;p
nie wiesz, ze nie ma nic gorszego niz rozwscieczona psychofanka? ;)

użytkownik usunięty
pikus_2

on jest fe

Świetne podsumowanie.

pikus_2

"szyscy sie spuszczają"
A TAM, PIERDOLISZ, JA NA NIEGO ŻYGAM

pikus_2

A ja za gejowski wyraz twarzy bym mu kopa sprzedał...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones