Taylor Lautner

Taylor Daniel Lautner

6,9
11 666 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Taylor Lautner

Cześć! Macie adres e-mail do Taylora Lautnera?

Pozdrawiam. ;D

A_J_

a po co Ci do niego mail? myślisz, że przeczyta wiadomość od Ciebie i odpisze;P Powodzenia;P

goska06

ha ha to mnie rozbawiłaś:D:D................................

A_J_

Wątpię czy on w ogóle wchodzi na pocztę.

A_J_

zmierzchtogownoTL@gmail.com

trzesnia

Świetny adres, no naprawdę!!! Muszę spróbować.....ludzie mają co wymyślać.

trzesnia

Srajsiedziwko@op.pl ;)
Lepiej wyślij mu normalny list z kopertą zwrotną w środku ;))
Ja napisałam i uzupełniłam swoja kolekcje z pieknym autografem z dedykacją! ;d

A_J_

Ja mam jego adres. Piszemy do siebie już od jakiegoś czasu i dlatego, że chcę zostawić Taylora jedynie dla siebie, nie będę go upubliczniać.
Tak serio, zastanów się dziewczyno nad sobą...

A_J_

Może spróbuj pod: taylorlautner@interia.pl.

ProF_A_N_

hahaha :)
pozdrów go od nas wszytkich :P:)

A_J_

taa . . .wszyscy po kolei mają adres do niego. . . może jeszcze po Polsku do niego napisz :D

kaaasiekk

proponuje wejść na stronę taylor-lautner.com i tam szukać kontaktu, ja znalazłam jakoś w internecie maila dla fanów, napisałam i po około 2 miesiącahc dostałam autograf ;)
Także jest to możliwe. A ludzie którzy wcześniej ironicznie ci odpowiadali chyba nie wiedza że gwiazdy mają swoje maila dla fanów, ja mam już około 30 autografów i wszystkie załatwiane drogą mailową ;D
Pozdrawiam.

A5000

A nie możesz podać mi tego maila do niego?

A_J_

Z tym mailem to bez przesady ale możesz spróbować poszukać w necie oficjalnego adresu jakieś organizacji, do której możesz wysłać list.
Wiele gwiazd takie coś ma np. Daniel Radcliffe, czy Emma Watson.

A_J_

hahahahahahahahahahah !
Nie no,to było dobre xD

A_J_

Hej;)
Niestety nie mam e-maila do Taylora ale mam adres zwykły ;D
Kilka razy spotkałam się z adresem Taylora L. np w Bravo tam podają adresy gwiazd. A czy te adresy są wiarygodne? na to pytanie nie odpowiem;D

c/o William Morris Endeavor
Entertainment, 9601 Wilshire Blvd
3rd Floor Beverly Hills
CA 90210, USA

Pozdrawiam;*

Jessica_Alba

ŻAL, ale z Was tępe dzieci! To mowa do tych, którzy zaraz się unoszą i wyśmiewają, że na pewno nie odpisze. Jesteście żałośni...Dla Waszej wiadomości adresy mailowe są po to żeby otrzymać autograf. Piszecie tam swój adres i ewentualnie wysyłacie im kopertę zwrotną. DOTARŁO?!
A jeśli chodzi o adresy agencji to tu : fanmail.biz

Hmm_Ciastko

I to nie jest jego mail tylko jego agenta ;P

A_J_

nieumiemgraćalemamfajnąklatę@gmail.com

Wertyp

Cześć! Nie wiem dlaczego jesteście tacy niemili. Ja chętnie pomogę. Tylko może nie odpisać od razu, bo ma dużo maili od fanek :-) Jednak uważam, że warto poczekać.

1992.taylor.lautner@gmail.com

Pozdrawiam!

Witeczek

...


nie mam pytań -.-

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones