Taylor SwiftI

Taylor Alison Swift

6,5
2 211 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Taylor Swift

Świetna w Walentynkach

użytkownik usunięty

Zagrała cwaną słodką nastolatkę . A nie idiotkę jak to niektórzy "dojrzali" odbiorcy zobaczyli . Była słodziutka i zabawiła się rolą , ma zadatki na nowe gorące ciałko hollywood . A konkurencja nie śpi .
Pewnie jako facet daje jej więcej niż zasłużyła ,ale widząc że negatywne oceny wystawiają jej tylko dziewczyny można sądzic że to zazdrośc i zawiśc .
Jej loczki są fajne , nieżle się prezentuje na ekranie .

Taylor Swift to w tym momencie NAJPOPULARNIEJSZA GWIAZDA NA ŚWIECIE i nie jest gwiazdą disneya!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czy wy zdajecie sobie sprawę z tego, że:
Ona sama pisze wszystkie swoje piosenki i jest ich producentką
Jest najmłodszą autorką tekstów piosenek zatrudnioną kiedykolwiek przez Sony/ATV Music (w wieku 14 lat).
Nauczyła się grać na 12-strunowej gitarze w wieku 12 lat.
Jest najmłodszą osobą w historii, która napisała wszystkie piosenki na album country, który pokrył się platyną.
W 2008 i 2010 roku sprzedała najwięcej płyt ze wszystkich artystów w USA
W 2009 i 2011 roku była najczęściej graną piosenkarką w Amerykańskich stacjach radiowych
Taylor jest najmłodszą artystką country w historii, która samodzielnie napisała piosenkę, która dotarła do pierwszego miejsca listy Billboardu. Była to piosenka "Our song", którą Taylor napisała na szkolny konkurs talentów w wieku 13 lat. "Our song" przez 6 tygodni z rzędu była numerem 1.
Taylor jest najmłodszą osobą, która kiedykolwiek wygrała nagrodę ACM za Album Roku.
"Love story" jest najczęściej pobieraną piosenką country w historii oraz pierwszą, która dotarła do 1 miejsca na ogólnej liście Mainstream Top 40.
Jest pierwszą artystką country, która zdobyła nagrodę MTV VMA.
Trafiła do Księgi Rekordów Guinnessa jako artystka z największą ilością piosenek w pierwszej dwudziestce amerykańskiej listy przebojów w ciągu roku.
Jest najmłodszą osobą w historii, która zdobyła nagrodę CMA "Entertainer of the Year" oraz nagrodę Grammy za Album Roku.
Jest pierwszą artystką country, której dwa single dotarły do pierwszego miejsca zarówno listy country, jak i pop.
Album "Fearless" był najlepiej sprzedającą się płytą 2008 i 2009 roku w USA.
Album "Taylor Swift" jest obecnie najdłużej utrzymującym się albumem na liście Billboardu tego wieku. Na liście spędził już ponad 177 tygodni.
Album "Fearless" jest najbardziej nagradzanym albumem country w historii (nagroda Grammy za Album Roku oraz nagrody Grammy, ACM, CMA i AMA za Najlepszy Album Country).
Piosenki Taylor pobrano legalnie ponad 25 mln razy, nikt inny na świecie nie może pochwalić się lepszym rezultatem.
Album "Speak now" został sprzedany w pierwszym tygodniu w liczbie ponad 1.000.000 (dokładnie 1.470.000)
Jako 13 piosenkarka na świecie i 16 osoba w historii muzyki sprzedała swój album w liczbie ponad 1.000.000 egzemplarzy
Została nominowana do ponad 130 nagród, z czego wygrała ponad 90.
Jest najczęściej nagradzaną osobą w historii country
Jej piosenka "Today was a fairytale" jest najczęściej ściąganą piosenkę na świecie
Taylor w USA osiągnęła już sławę porównywalną ze sławą Michalea Jacksona.
Zrobiła już 2 światowe trasy koncertowe, pierwszą w wieku 19, drugą w wieku 21 lat
Swift jest odpowiedzialna za wszystkie sprawy związane z trasą, sama zaprojektowała scenę, wygląd autobusu, sukienki, odpowiada za sprawy biznesowe
Sławę zdobyła ciężką pracą, klasą, bez skandali.
Sama wyreżyserowała teledysk do "Mean" i "Mine", "I'm only me when I'm with you", "The best day"
itp. itd.
HA, zatkało kakao!

Klara52

Klara, Taylor NIE JEST najpopularniejszą gwiazdą na świecie! Gwiazda to ktoś, kogo zna cały ŚWIAT a nie tylko Ameryka. Gwiazdą jest Angelina Jolie,Robbie Williams, Michael Jackson. Może być gwiazdą w Ameryce, ale w Polsce na razie jeszcze nie!

Falter

No to co z tego, że w Polsce jest mało znana, ale znana jest bardzo wśród młodzieży, w mojej szkole nie ma osoby, która by nie wiedziała kto to jest...........W Australii jest popularna bardzo, na zachodzie Europy też, w Azji (szczególnie w Chinach), a więc ona jest bardzo popularna na świcie, wiem ,trudno w to uwierzyć, ale taka jest prawda.......... Wschód Europy uważa, że muzyka country to wstyd i wiocha, te część świata słucha tylko piosenek typu seksulana niebezpieczna, które mogę określić tylko jednym słowem ŻAL

Klara52

Oj nie przesadzaj z tą Sexualnie Niebezpieczną fajna piosenka fajne klimaty ale i Taylor jest zajebiaszcza poprostu ta część świata nie dorosła jeszcze do tego typu muzyki.
Moja Droga nic na siłę przyjdzie czas że Taylor będzie wielbiona na całym świecie.

tomucho77

Ja tam nie lubię piosenek tego typu.................COUNTRY I COUNTRY i tylko COUNTRY!!!!!!!!!!!!

No i Falter, wiesz, ona ma 21 lat także ma jeszcze mnóstwo czasu, żeby podbić cały świta

Klara52

Może być najlepszą piosenkarką muzyki country, ale jako aktorka jeszcze się nie wykazała. Zobaczymy, co pokaże. Na razie nie ma co oceniać.

Zgadza się była zajebista w Walentynkach.

tomucho77

Klara dobra mnie nie chodzi o to, że ona nie jest popularna, ale o to, że napisałaś, że cytuję: "Taylor Swift to w tym momencie NAJPOPULARNIEJSZA GWIAZDA NA ŚWIECIE". Więc czytaj moja droga ze zrozumieniem. Ja też bardzo lubię muzykę country i nic do niej nie mam ;)

Falter

Do mnie to o co ci chodzi człowieku ?

tomucho77

Nie, nie do Ciebie. Do Klary...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones