Taylor SwiftI

Taylor Alison Swift

6,5
2 211 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Taylor Swift
klaudia058

Taylor wole jako piosenkarkę, a Selenę jako Aktorkę :)

klaudia058

Selena- ulubiona piosenka Slow Down , a film Getaway.

klaudia058

za żadną jakoś specjalnie nie przepadam, Selene lubiłam jak byłam mała, a teraz to juz nawet nie wiem czy ona nagrywa jakies piosenki, czy gra w jakis filmach, natomiast Taylor no nic do niej nie mam, też jakąś wybitną piosenkarką to ona nie jest, ale głos ma nawet niezły, w każdym razie piosenka ''i knew you were trouble'' jest nawet fajna i od czasu można posłuchać. Cieżko określić, któa lubie bardziej, bo jak już mówiłam za żadną nie przepadam ;)
a ty, którą wolisz?

Anastazja315

A jak myślisz ? :P

klaudia058

No a skąd mam wiedzieć

Anastazja315

Teraz dopiero widac jak mnie słuchasz ...

klaudia058

Yyy, o co ci chodzi? Nie widzę żebyś tu gdzieś juz napisała kogo wolisz, ale nie zadawaj pytań skoro sama nie chcesz na nie odpowiadac. :P

Anastazja315

Haha żałosna jesteś ...

Anastazja315

O co mi chodzi ? Przez tyle czasu ci gadam , że lubię Sel a ty ? Hahah żal ...

klaudia058

Nie, wiesz co jest żałosne? Prosić znajomą zeby odpisała coś na twój post, żeby mieć więcej komentarzy, a co jest zlego w tym że ja też o to spytałam na fomum? W każdym razie temat jest jak dla mnie skończony, żegnam!!

O i jeśli ktoś jeszcze wejdzie na ten temat, to prosze abyście nie pisali nic o tej kłótni której sie usunąc niestety nie da, tylko odpowiadajcie na pierwsze pytanie, a do tej rozmowy która miała miejsce powyżej nie wtrącajcie sie, dziękuję.

Anastazja315

Wiesz nie chcę się z tb kłócic przez jakieś 2 głupie piosenkarki ...
Przepraszam ...

klaudia058

zabiłaś mnie-jako aktorkę Sel,bo właściwie Taylor aktorką jako taką nie jest. Jako piosenkarki obie bardzo lubię

awksom

Obie się czymś wyróżniają, Taylor jest świętną piosenkarką, świetnie przedstawiła swoją postać w Walentynkach, była jedną z ciekawszych osób w tym filmie, za to Selena włożyła większy wkład w aktorstwo i moim zdaniem powinna się tym zająć, chociaż nie powiem, że niektóre jej piosenki są w porządku ale przy Swift kiepsko wychodzi. Darzę obie sympatią Taylor bardziej jako piosenkarkę, Selena za aktorstwo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones