Taylor SwiftI

Taylor Alison Swift

6,5
2 231 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Taylor Swift

Marna gwiazdunia.

użytkownik usunięty

Nie lubię jej,ma w sobie coś z lisicy.
Jakby wredna była.

Dodatkowo jej piosenki mi się nie podobają.Są takie prymitywne.
Jestem na NIE.

Owszem, zgadza się. Jej twarz na pewno nie jest miła ani sympatyczna. Właściwie jej uroda jest baardzo przeciętna... W dodatku jest długa i chuda(na pewno nie zazdroszczę. Ciekawe komu może się coś takiego podobać, mimo iż to nie jej wina?)

Jestem zdania, że piosenkarze nie powinni grać w filmach. Chcieli śpiewać, to po co się "pchają" do filmów ? Wykorzystują tylko swoją sławę. Jeżeli chodzi o urodę to nie zgodzę się, że Taylor jest brzydka. Jest bardzo ładna, ale w jej urodzie nie ma nic oryginalnego. Patrząc ne jej prywatne zdjęcia to ubiera się "modnie", tak jak inne gwiazdy , niestety nie ma swojego stylu, a ja lubie artystów którzy się czymś wyróżniają od innych.
No, ale wygląd to nie wszystko. Popatrzmy na muzykę. Nie powiem, jej piosenki szybko wpadają w ucho, ale te teksty... Ile można śpiewać o chłopakach, szkole ( wiem,wiem niektóre może są o czymś innym,ale większość). Może zaczęłaby śpiewać jakieś poważniejsze piosenki, w
końcu nie ma 16 lat , a prawie 21.

Jeśli ktoś lubi country to niech lepiej posłucha sobie Carrie Underwood. U nas nie jest znana, nawet jej płyt nie ma w polskich sklepach,a to wielka szkoda. Też niby taka "blondyneczka" z wyglądu,ale ma lepsze teksty, no i ten głos... Na żywo brzmi świetnie . Np. : http://www.youtube.com/watch?v=FY6ziVcfRvM (nie jej piosenka, no ale to wykonanie...)

użytkownik usunięty

a ja myślałam, że lubisz jej piosenki? :(
szybko zmieniasz zdanie. nie ma co.

Heh, w pierwszym momencie myślałam, że to do mnie. :) W sumie muzyka Taylor nie jest taka zła, ostatnio znowu mnie naszło na country. O wiele lepsze piosenki ma na swojej pierwszej płycie, teraz idzie bardziej w strone popu( a to szkoda,bo o wiele lepiej jej wychodzi country).

Loriena

Ona jest beznadziejna jak reszta tych "nastoletnich" gówniar.. za co te dzieci dostają nagrody to ja nie wiem .. juz sie nie tworzy prawdziwej muzyki mozna tylko wspominać dobre zespoły i słuchać ich muzyki.

black hole sun

Ja ją uwielbiam według mnie jest wspaniała i tworzy piękną muzykę !! Więc jej nie obrażajcie !!

zgadzam sie wogule denerwuje mnie ta jei buzka moze i jest ladna nie jestem zazdrosna wedlug nie ladna jest Angelina Jolie Lauren Graham Nicole Kidman ale niebede sie rozpisywac a jak widze w gazecie jei zdjecie to rzygac mi sie chce jest wogule kiepska aktorka i jest muzyka jest malo orginalna taka sama tych Dinseyowskich gwiazdeczek.

NFGirls9983

a ja się z tobą nie zgadzam. uważam, że dobrze zagrała "głupiutką dziewczynę" w Walentynkach i podoba mi jej się muzyka. co zrobić... każdy ma inny gust

patt23r

jakby każdemu się ta sama osoba podobała, to by było nudno na świecie ;)

dlaczego wogule w jei teledyskach zawsze brunetka jest ta zla?

NFGirls9983

Aktorki z niej na pewno nie będzie! W "Walentynkach" zagrała beznadziejnie (to moje zdanie ;p)! A co do jej twarzy, to myślałam, że tylko ja tak mam xd Nie znam jej (któż zna naprawde?), ale wydaje mi się fałszywa, zakłamana. Taki po prostu ma wyraz twarzy i te oczy, takie małe, jakby coś knuła. Ja przynajmniej ją tak odbieram... Chce śpiewać, niech śpiewa. Aktorstwo odpada!

mumia8888

ładna dziwczyna, ładny głos mi wystarczy. 9/10

sisal

A mi nie, bo to w końcu nie portal o muzyce, ale o filmach i aktorach ;) A aktorka z tej dziewuszki żadna.

Mimoza_18

Tak jak z Ciebie jako widza

sisal

Można i tak :). Tyle, że ja po prostu wyrażam swoje zdanie. FILMweb - to mówi samo za siebie. Oceniasz ją na podstawie jej głosu i wyglądu, a ta strona nie jest od tego. Tu się ocenia AKTORÓW i FILMY. Nie zabraniam nikomu jej lubić, ale na miłość boską, chyba pomyliłeś/aś strony. A o mój gust niech Cię głowa nie boli :)

Mimoza_18

Czyli barwa głosu i wygląd w filmach się nie liczy? heheh pozdrawiam eksperta jeśli po 1 występie tak ją oceniasz. Nie rób z niej aktorki bardziej to tylko występ gościnny gdyż to jedynie piosenkarka.

Oj dziewczynki dziewczynki nie kłócić się o tą zajebistą laseczkę :) Ona jest naprawdę piękna i każdy facet by wybrał ją za dziewczynę a nie jakąś pokraczną, niską, grubą kulkę :) Także jak dziewczyna jest ładna to nie patrzy się na jej talent aktorski, a muzykę można stworzyć też na kompie :P Zazdrośnice z kompleksami z was :)

kosciej_99

Interesujące. W takim razie dlaczego faceci 185 cm biorą sobie dziewczyny 165? A te wysokie coś nie maja szczęścia.
Sama należę do tych wysokich i cienko ze znalezieniem sobie chłopaka.

Dobrze napisane.

Myślałam, że tylko ja tak myślę jak na się na nią patrzy że jest wredna i zawistna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones