Taylor SwiftI

Taylor Alison Swift

6,5
2 229 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Taylor Swift

kolejna blond lala

użytkownik usunięty

Jessica Simpson, Cameron Diaz, Hayden Panettiere, siostry Olsen... nie za dużo już tych blond laleczek? Ta przynajmniej śpiewa - to już coś.

Cameron Diaz jest "laleczką"? Na jej miejsce daj aszlej tizdejl, to się w stu procentach zgodzę.

użytkownik usunięty
Phoebe123

Phoebe, musiałam sprawdzić w goglach, kto to w ogóle jest... To jakaś popeliniara w ogóle. Ale dodam ją do listy. Diaz jest laleczką, a przynajmniej była, zaczynała jako laleczka.

Taylor Swift? Laleczka?
Cameron Diaz ? Laleczka ?
Blagam zlituj się,a siostry Olsen wcale takie lalki nie są.

"TA PRZYNAJMNIEJ ŚPIEWA" - chyba właśnie za to jest ceniona...
blondynka... a że ładna??
to się nazywa zazdrość :)

Cameron Diaz - laleczka? zlituj się, zlituj, nie wypisuj takich głupot, bo się źle robi...

karolina1466

PS - żeby nie było... nie jestem jakąś "super crazy" fanką disneya...a dokładniej filmu, w którym "zagrała" Taylor. Nawet go nie oglądałam.
MA SUPER MUZYKĘ, TO SIĘ DLA MNIE LICZY.

użytkownik usunięty
karolina1466

nie wydaje mi sie zeby byla specjalnie ladna - ma nieciekawa twarz, a jej uroda jest bardzo pospolita. chodzilo mi o to, ze wszystkie te wymienione wyzej obiekty sa strasznie do siebie podobne i reprezentuja typ urody wyjatkowo przecietny, pospolity, pozbawiony oryginalnosci. Moge sie zgodzic ze moze bez tej Diaz, bo ona wzbudzila najwiecej kontrowersji. ale jessica simpson i ta lala sa identyczne.

karolina1466

też tak sądzę. Nie można oceniać ludzi po wyglądzie tylko po tym co robią. Mówię tu szczególnie o różnych muzykach czy aktorach.

użytkownik usunięty
Aquamarine_

ale jest coś takiego jak wizerunek sceniczny. świadczy o oryginalności artysty (lub jej braku)

Taylor jest jedną z nielicznych gwiazd którym nie uderzyła woda sodowa do głowy. W tym Taylor jest oryginalna. Mogłabym Ci podać wiele powodów w jakich Tay jest oryginalna.

użytkownik usunięty
Aquamarine_

wystarczą trzy./..........................

użytkownik usunięty

Hmm, najwyraźniej powódu ani jednego znaleźc się nie udało. W każdym razie powiem tyle - Kelly Clarkson i Adele mogłbyby jej czyścić buty.

więc co gdyby była szatynką czy brunetką to by to coś zmieniło? nie możesz oceniać ludzi tylko dlatego że ktoś ładny jest i ma blond włosy. może specjalnie oryginalna nie jest ale ma unikalne piosenki, które nie można porównać do żadnej innej gwiazdy, pisze dobre teksty, które ludzie lubią i pisze sama wszystkie piosenki na swoich płytach no i chociaż teraz bardziej do pop się upodabnia to na pierwszej płycie country śpiewała co nie można powiedzieć o większości popowych gwiazdeczek. no i ta dziewczyna jest popularna, bije pełno rekordów, została nominowana do 8 grammy (a to były jej pierwsze kiedykolwiek nominacje) i z tych 8 wygrała 4 i była najmłodszą osobą która wygrała na grammy nagrodę za album roku. poznaj troche kogoś zanim go zjedziesz bo się akurat tobie nie podoba. nie każdy musi uważać tak samo jak ty.

Po prostu chyba masz coś do blondynek! Nie wiem czy widziałaś film "Justin i Kelly", w którym grała Kelly Clarkson, ale zagrała tragicznie. Taylor w "Walentynkach" zagrała całkiem dobrze i przynajmniej śmiesznie:*

użytkownik usunięty
Reenesme

Ok, Ok, teraz widzę że wtedy trochę za bardzo mnie poniosło. Nie chciałam urazić fanów Taylor. Przepraszam, jeśli poczuliście się niezbyt miło.

Ja sie podpisze pod tym co napisala załozycielka tematu jak dla mnie jest za słodka i niezdbyt ciekawej urody ( i wcale jej nie zazdroszcze) nie bardzo przypadaja mi jej piosenki do gustu ktorych chcialam niegdys posluchac.

a mam ci zacząc wuymieniac lale- brunetki? myślisz, że te wszystkie blondynki naprawde są blondynkami? Zawsze przychodzi moda na jakiś kolor włosów i teraz jest to czerń. U mnie w klasie jest tyle głupkowatych spalonych na solarce brunetek, że głowa boli....a te wszystkie piosenkareczki co wyglądają jak hurtowo ściągnięte z latynoskich krajów to co? Mało ich? Czasem aż się człowiekowi mylą. A co do gwizdek Disneya to co powiesz na Vanessę Hudgens , Selenę Gomez, Demi Lovato czy Everlife? Nie wspomnę już o Bellucci czy najnowszej Megalali Megan Fox co świetnie potrafią udawac aktorki...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones