[{"id":2,"name":"director","above5p":true,"career":{"name":"reżyserka"},"ranking":{"name":"Reżyserii","link":"/person/ajax/roles/416/2","url":"/ranking/person/director"},"rating":{"count":70,"rate":5.428571428571429,"desc":"ocen","profession":"pracy reżysera"}},{"id":17,"name":"originalMaterials","above5p":false,"career":{"name":"autorka materiałów do scenariusza"},"ranking":{"name":"Materiałów do scenariusza","link":"/person/ajax/roles/416/17","url":"/ranking/person/originalMaterials"},"rating":{"count":1,"rate":6,"desc":"ocena","profession":"materiałów do scenariusza"}}]
5,4
70 ocen pracy reżysera
Teresa Kotlarczyk
Reżyser filmów dokumentalnych i fabularnych. Jest absolwentką Wydziału Psychologii na UJ oraz Wydziału Radia i Telewizji Uniwersytetu śląskiego w Katowicach.
Więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 10 października 1955

miejsce urodzenia: Oświęcim, Polska

Reżyserka jest absolwentką Wydziału Psychologii na UJ oraz Wydziału Radia i Telewizji UŚ w Katowicach.
26 października 2002 odznaczona Złotym Krzyżem Zasługi.
  • Teresa Kotlarczyk fantstycznie nakręciła film ,,Zakład''. W filmie najlepiej zagrał Paweł Królikowski. Czemu reżyserka nie kręci dzisiaj żadnych filmów, czemu nie ma chęci nakręcic kolejnych filmów. Minęło 19 lat i nic poza ,,Prymasem'' nie powstało, a talent wielki?