Terry O'Quinn

Terrance Quinn

8,6
9 127 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Terry O'Quinn

Nie wiem czy tak zwani "lostowicze" zdaja sobie sprawę z faktu, iż ten serial jest oparty na faktach. To po pierwsze, po drugie powinniście wiedzieć, że Terry jako jedyny z całej obsady lostów był pośrednio związany z wydarzeniem, które jest genezą owego serialu. Powód dla którego jest obsadzony w głównej roli wydaje mi się być oczywisty...
Jest oczywistą sprawą, że niewiele osób sięga do tak odległych faktów jak te, które miały miejsce w latach 70-tych. Nie mniej jednak nie ośmieszajcie się swoimi głupimi komentarzami apropo serialu, którego tak na prawdę nie rozumiecie i nie wiecie dlaczego został stworzony.

Wystarczy trochę inwencji i chęci do zbierania informacji, żeby być zorientowanym w temacie.

Pozdrawiam znających temat...

ocbocbocb

ja wiem dlaczego tak naprawdę powstał ten serial, pare osób wpadło na pomysł jak łatwo zarobić, powód powstania każdego serialu jest taki sam, o czym by nie opowiadał.

ocbocbocb

Ooo tak, ten serial naprawdę jest oparty na faktach! Aż dziw bierze, że
nikt nie zauważył jeszcze jak prawdziwe są wydarzenia w tym serialu. W
szkołach na lekcjach fizyki kłamią! Dowodem na to jest ten serial!

ocbocbocb

No dokładnie. Serial jest oparty na faktach. Jestem w identycznej sytuacji co Terry, też jestem "bezpośrednio związana z tym wydarzeniem". Tyle, że nie występuję w serialu bo chciałam zachować anonimowość, gdy wyjdzie na jaw, ze jest to na faktach.

Chutney

Terry jako jedyny przeżył ów "wydarzenia" a tak naprawdę nazywa się John Locke.

użytkownik usunięty
ocbocbocb

A ja jak mam watpliwosci co do jakiegos faktu, w jakims odcinku to dzwonie do Lock,a nr.tel 4 8 15 16 23 42 (czasami odbiera Desmond) i od razu wiem wszystko

no tak, a wczoraj byl u mnie na obiedzie, ale to o czym mi powiedzial dowiecie sie w finalowym odcinku

ocbocbocb

Czarny dym istnieje - mój kominek jego domem

ocbocbocb

ja pilotowałem ten samolot, ale katapultowałem się dwie wyspy wcześniej, posiedziałem w ośrodku wczasowym 2 tyg. i wróciłem do australii

teraz już nie latam, jestem na emeryturze ...

czasem dzwonię do Locka pogadac o dupie maryni, ale ostatnio jest zajęty ... tropi yeti gdzieś w okolicach grenlandii

perun_6

Perun masz przestarzałe informacje, John był u mnie wczoraj na herbatce (jak co tydzień zresztą) i mówił że wrócił na wyspę, bo nie odpowiada mu ten mroźny klimat Grenlandii.

użytkownik usunięty
ocbocbocb

masz jakies zrodla potwierdzajace te info??? bo bardzo to ciekawe

użytkownik usunięty
ocbocbocb

Masz ci los! Myślałem, że się nie wyda. I teraz muszę trzymać te wszystkie niedźwiedzie polarne w piwnicy (chciałem w lodówce, ale się tylko jeden mieścił.).
A Terry O'Quinn tak naprawdę zginął w wybuchu podczas kręcenia filmu "Z archiwum X: Pokonać przyszłość". To co pokazali w Lostach to jego klon trojański (czy jakoś tak).

PS. Znajdziemy Cię.

Wszyscy powyżej jesteście poj.bani i popie.doleni.

użytkownik usunięty
dingo21

A ty jaki jesteś ? Mądry ? Śmiem wątpić...

Przynajmniej nie wypisuję takich bzdur.

użytkownik usunięty
dingo21

Ale obrażasz ludzi bez potrzeby. Kultury jak rozumiem nikt cię w domu nie nauczył.

Zauważ, że nasze "bzdury" są jedynie odpowiedzią na głupie teorie spiskowe, które przedstawił autor tego tematu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones