The Cure

9,6
7 ocen występów osoby
powrót do forum osoby The Cure

hejka, pytanko do fanów zespołu: który z teledysków grupy jest waszym ulubionym? w historii grupy było ich troche (niektóre są dość kiczowate) ale fajno by było zrobic taki ranking. moja propozycja to "the love cats"- chićby za te wypchane koty ;)

AmoK_2

"the love cats" darzę szczególnym sentymentem, chociażby dlatego, że uwielbiałam to jako dziecko. moim faworytem jest też "friday i'm in love", kocham tą piosenkę.
pozdrawiam (:

AmoK_2

Klip do "Friday I'm In Love" jest wyjątkowy, czysta radośśććććććć... No i "Lullaby", genialny!

AmoK_2

"Lullaby" potem "Lovecats" i na koniec "Hot Hot Hot"

użytkownik usunięty
AmoK_2

Oczywiście, że "Lullaby" i nie ma najmniejszej dyskusji :) Taki mroczny, posępny i... obrzydliwy :) Dlatego go lubię.

Racja z "Lillaby", jest naprawdę tak obrzydliwy, że aż świetny:) Strasznie lubię też "Pictures of you" i "Love song". Wogóle The Cure to jeden z moich ulubionych zespołów, teksty mają powalające!:)

Mims

a co z "charlotte sometimes"? albo "the hanging garden"? to są dopiero mroczne teledyski...
a "hot hot hot" kocham bo robert kojarzy mi się tam z nicolasem cage'm i ma coś zmysłowego w sobie
natomist nie znoszę teledysków z płyty "the cure"
ta płyta to juz nie to samo
dla mnie the cure zatrzymało się na "bloodflowers" i tak juz zostanie
a po waszych odpowiedziach widze że teledyski z płyty "Disintegration" królują (to moja ulubiona płyta)

AmoK_2

Mój ulubiony klip the Cure to ''Close to me''.Jest super ta cała szafa...

bartek_oc

... no :) i granie na grzebieniu :)
zresztą sama piosenka jest świetna
pozdrowienia dla fanów the cure :)

AmoK_2

just like heaven!
moja ulubiona piosenka (najczęściej słuchana) i teledysk też śietny, dodatkowo Robert tańczy ze swoją żoną :D

Mims

Łapka w góre za pictures of you - kocham, przyjemnie się ogląda friday

AmoK_2

Moj ulubione teledyski The Cure to A night like this i A forest

kbard

warto też dodać 'high' czy 'the caterpillar'. choc przyznam ze 'lullaby' to wedlug mnie najlepszy klip jaki kiedykolwiek powstal..

AmoK_2

Z teledysków zawsze jakoś uwielbiałem Let's Go To Bed, Close To Me i Just Like Heaven - to są po prostu motywy przypisywane wyłącznie The Cure ^^ Ale wszystkie je lubie więc nie ma co tak rozpatrywać. Zobaczcie Wrong Number - szalony ;3

AmoK_2

dla mnie numer jeden to 'the lovecats', później 'close to me', 'friday i'm in love' i 'just like heaven'. ; >

AmoK_2

Never Enough

AmoK_2

"Wrong number"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones