Theo James

Theodore Peter James Kenneth Taptiklis

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/1297533/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":13497,"rate":8.087056382899904,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":20,"name":"voices","above5p":false,"career":{"name":"aktor dubbingowy"},"ranking":{"name":"Ról głosowych","link":"/person/ajax/roles/1297533/20","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":322,"rate":7.798136645962733,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/1297533/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":61,"rate":7.39344262295082,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":7,"name":"producer","above5p":false,"career":{"name":"producent"},"ranking":{"name":"Produkcji","link":"/person/ajax/roles/1297533/7","url":"/ranking/person/producer"},"rating":{"count":5,"rate":5,"desc":"ocen","profession":"pracy producenta"}}]
8,1
13 497 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Theo James
  • jako kobieta, mam do niego słabośc :)) ale niestety musze przyznać racje komuś kto zauważył ze on ma jedna minę...nawet w tej reklamie Hugo Bossa. Ale miły dla oka

• ankas40 Aha, no bo skądś znałam tego gościa z reklamy. Twarz była znajoma i teraz już wiem, że to facet z "Niezgodnej". Co do urody, to się nie wypowiadam, ale faktycznie, minę to ma jedną. Takie zmarszczenie brewek i pseudogroźne spojrzenie spode łba. Niestety, wygląda wtedy troszkę jak obrażony przedszkolak. ;) Nie jest to jednak jego wina, niektórzy ludzie mają pecha i taką fizjonomię - w zawodzie aktora to musi jednak bardzo przeszkadzać, bo gra aktorska wygląda jak drewno. :(

• shizonek dokładnie :) chłopak ma ładną buzię a porównanie do przedszkolaka wyjątkowo trafne. Jeśli chcemy obejżec coś dla ładnej buzki to on. Jestem (byłam) wielkim fanem Mela Gibsona, ale to własnie ilośc obejżanych filmów z nim uswiadomiła mi własnie że on ma zestaw swoich min..