Thomas Brodie-Sangster

Thomas Brodie Sangster

8,2
25 795 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Thomas Brodie-Sangster

Wszyscy się tu dziwią, jak on może mieć 25 lat i wyglądać jak nastolatek. A dla mnie to nic dziwnego, że ktoś wygląda na dużo mniej lat niż ma faktycznie. Jedni wyglądają dużo starzej, inni dużo młodziej. Ja np. mam 23 lata a nadal wyglądam na max 16. Przyznaję, że jest to trochę uciążliwe czasami, ale nie każdy wygląda na swój wiek.

karolina922

Możesz być z tego tylko zadowolona.Może teraz jest to uciążliwe ale za ileś tam lat... będziesz miała 45 a wyglądać będziesz na 30.Ja mam na przykład odwrotnie.Mam 17 lat a mówią o mnie studentka. :P

karolina922

Jest aktorem, więc dla niego to na pewno spory plus. Będzie mógł dłużej grać młodych ludzi i nie wyglądać przy tym śmiesznie, tak jak niektórzy trzydziestolatkowie wcielający się w role nastolatków.

karolina922

Dokładnie jak kolega napisał. Zrozumiesz jak wielki atut posiadasz gdy 30 przekroczysz a wszystkie Twoje koleżanki będą się maskować by nie wyglądać jak mumie :)
Oczywiście nie licz wtedy na ich sympatię, z zazdrości będzie je krew zalewać, ale za to Panowie docenią :)

użytkownik usunięty
karolina922

Ja mam 29 lat a ludzie mówią,że wyglądam na 18 max 19 lat. Jest to trochę śmieszne,ale i pozytywne.Co niektórzy rówieśnicy wyglądają dość staro, a ja wiecznie młodo hehe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones