Ti West

6,5
510 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Ti West

Po jego filmach (Przynajmniej jeśli chodzi o "Inkeepers" i "House of the Devil") widać, że potrafi robić ciekawe, dalekie od schematyzmu kino posiadające niezaprzeczalny klimat

DeenWelt

Zgadzam sie co do "House of Devil". Ale nie zapominajmy, ze ten sam pan wydal na swiat "Smiertelna goraczke II"...

MyNameIsDeath

Oj tam oj tam! Każdy może mieć gorszy dzień. Pokaż mi reżysera, który przez całą swoją karierę nie nakręciłby słabego dzieła

DeenWelt

Może Hitchcock? :P

MyNameIsDeath

Ti West jest jednym z najlepiej zapowiadających się młodych amerykańskich twórców kina grozy. Wczoraj widziałem "v/h/s" i jego segment w owej produkcji był chyba najlepiej poprowadzony i napisany, wyróżniał się też tym, że był najbardziej subtelny i klimatyczny. zresztą wyżej wymienione tytuły (nie licząc kontynuacji dzieła Eli Roth'a) też w mojej opinii były nieźle poprowadzone i rozpisane (urzekły mnie zdjęcia i dialogi). nie mogę doczekać się " the sacrament". Wróże gościowi zajęcie miejsca takich mistrzów jak Carpenter czy Argento, gdy przyjdzie na to czas.

DeenWelt

Ti West ma dostać w łapy jakąś większą produkcję - Etan Hawke i John Trawolta w obsadzie :)

shooshew

Western In a Valley of Violence - już miał premierę i jest w internetach. Właśnie obejrzałem i jestem zadowolony. Ma w sobie powiew starych westernów.

DeenWelt

Obejrzałem siedem jego filmów i za najlepszy uważam In a Valley of Violence.

kryslav

Nabijasz się, prawda ?

Vinedrinker

Nie. To kwestia gustu. Oczywiście, że się nabijam. A może nie?

DeenWelt

Udało mu się stworzyć kilka dobrych horrorów i na tym niestety skończył się blask gwiazdy tegoż Pana. Pozdrawiam serdecznie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones