Tia Mowry-Hardrict

Tia Dashon Mowry

6,7
355 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tia Mowry-Hardrict

zazwyczaj murzynki mnie wnerwiają, to ich paplanie i gestykulacja, ale ona może być

Becia_16

Bo to nie 100% Murzynka a córka Włocha i Afrykanki no i przez to w sumie większość odziedziczyła w wyglądzie po ojcu: nos i usta są typowo europejskie a nie afrykańskie a i kolor skóry nie ma jak Murzynka a jak latynoska na przykład.... :)

777temida

Wygląda naj typowa Murzynka, gdybym tego nie przeczytała, wciąż myślałabym, że jest 100% Afrykanką. Nie wiem gdzie ty widzisz te europejskie rysy.

BeeBee61

Musisz być w takim przypadku ograniczony albo ślepy. Skóra bliźniaczek Mowry jest jaśniejsza od skóry 100% czarnych kobiet. I owszem - mają europejskie rysy twarzy. Ich nosy nie są typowe dla czarnej rasy. Tak więc: ślepy, ograniczony czy może jedno i drugie?

aaron_

''Skóra bliźniaczek Mowry jest jaśniejsza od skóry 100% czarnych kobiet.''
Taka pierwsza lepsza Beyonce ma jaśniejsza skórę niż one. O czym ty mówisz? Jeszcze rozumiem gdybyś napisał ''od skóry większości murzynek'', ale 100%? Lel.
Poza tym, nie, nie mają europejskich rysów. I na przyszłość, nie emocjonuj się tak. To tylko filmweb.

BeeBee61

Beyonce nie jest 100% czarną kobietą, ma mieszane korzenie. A pisząc "100% czarna kobieta" mam na myśli kobietę która ma nie tylko oboje rodziców czarnych, ale samych przodków w ogóle. I owszem - bliźniaczki mają europejskie rysy,są mulatkami. Po prostu jesteś uprzedzony ;) Twoja rada na przyszłość całkowicie zbędna, zwłaszcza że w żaden sposób się nie uniósłem

Becia_16

widac jestes ograniczona

Snajper85AP

Moim zdaniem to on wcale nie wygląda na murzynkę czy Afrykankę a na mulatkę na najbardziej na hinduskę czy Pakistankę. Ona nie jest za bardzo czarna właśnie, ma taką bardziej śniadą cerę :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones