Til Schweiger

Tilman Valentin Schweiger

8,2
14 177 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Til Schweiger

... gościu ma 50 lat a ja bym mu nawet 40-stu nie dał . Jak on to robi . No na takiego coby do spa i
tych innych chodził to nie wygląda

maciekb80

geny. Nie chwaląc się, mam 28 lat a wyglądam na 18. Niedawno baba na kasie żądała dowodu... A znowu mój sąsiad ma 30 lat a wygląda jak stary dziad. Łysy z siwymi bokami i twarz zniszczona.

weeman86

hmmm to prawda . Tu się musze zgodzić , ale i zdrowy tryp życia , brak uzywek , dieta itd itp ale jesli ktos chleje na umór nie szanuje swojego zdrowia itd to mu nawet geny nie pomogą

maciekb80

ee tam, jeśli ktoś ma autentyczny gen młodości używki nie mają na to wpływu

maciekb80

Wydaje mi się że nie bardzo mam 36 dają mi max 20 pare moja babcia ma 96 lat i jeżdzi na zakupy na rowerze matka po prawie 70 i jeszcze pracuje bo jej się w domu nudzi to w 90% geny może 10% to tryb życia bo ja palę,piję chodzę spać po 2-3 w nocy dziennie 5-6 kaw a w pracy mnie się pytają czy wybielam zęby bo to niemożliwe że są takie białe a ja nic nie robię po prostu tak już jest...

maciekb80

Mogę dodać że przy wzroście 184 ważę 76-80 kg max zimą a jem za 10 sięciu...

dominik1980

Nic tylko dzieci robić jak masz tak dobre geny ;P

weeman86

Mam 24 i też pytają mnie o dowód :( aż zastanawiam się czy wąsa nie zapuścić :D

weeman86

oj wygląda https://www.tagesspiegel.de/images/til-schweiger/20622602/1-format43.jpg,nawet na więcej

Sol1987

Nie wygląda na 54 lata bo to 2 lata temu, obecnie ma 56 lat. Te 8 lat można mu odjąć

maciekb80

to prawda, czas sie z nim łagodnie obchodzi, niewiele sie zmienił przez lata. moze grać faceta po 30-tce.

maciekb80

spoko, jak miałam 20 lat to mi dawali 30.. teraz jak mam prawie 30 to mi dają 23 :D hahaha
Widocznie Til ma dobre geny, nie opala się za bardzo, wysypia, nie przemęcza :) może nawet kremu używa,,,

maciekb80

To samo odczucie mialam- 50tka, a wygląda na nie więcej niż 40.

maciekb80

"ma 50 lat a ja bym mu nawet 40-stu nie dał" - Stu to i ja bym mu nie dał, ale 40 to już prędzej.

Franek_Spyrka

Bylam w sobote w Kinie na 4 gegen die Bank. Nowy Film z Til Schweiger i pierwsze co mi sie rzucilo w oczy to to, jak bardzo sie postarzal! Wyglada na wiecej niz 50 lat

rachel20

Za dużo ekspozycji na słońce :(.

rachel20

Nie opalajcie sie bo nic tak nie postarza jak słońce http://www.plotek.pl/plotek/7,154063,23679423,bogumila-wander-dawno-nie-pojawial a-sie-na-salonach-teraz-wraca.html

maciekb80

Makijaż?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones