Timothée Chalamet

Timothée Hal Chalamet

8,6
70 549 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Timothée Chalamet

Jego aktorstwo w filmie „Król” chwyta za serce, świetne młode pokolenie

juliakrysztofiec

To prawda! Taki młody a taki zdolny.
Prawdziwy talent.

juliakrysztofiec

Dla mnie film słaby i rola też wyjątkowo przeciętna. Możliwe, że to nie jego wina tylko postać w scenariuszu została tak kiepsko napisana. W każdym innym filmie, który widziałam zagrał lepiej. A do roli w Tamte dni tamte noce lub Mój piekny syn nawet nie ma co porównywać.

Patianna

Widziałem z nim do tej pory 4 produkcje na pewno to co o nim mogę powiedzieć to że gra naturalnie, nie mniej w żadnej roli jeszcze nie zrobił na mnie takiego wrażenia żeby zapamiętał o nim na dłużej.

nawet w zachwalanym do granic możliwości ''Tamte dni tamte noce po prostu'' nie czułem tej namiętności między nimi, przez co trudno sam film ocenić wysoko ):

juliakrysztofiec

Fakt, jest świetny, ale w "Królu niestety był słaby. Sam fakt, że nawet ktoś taki, jak Pattinson zdominował go w każdej scenie niezbyt dobrze o nim świadczy.

xena_4

"Ktoś taki jak Pattinson"? A co ty zatrzymałeś/aś się na etapie Zmierzchu? Robert już wiele razy pokazał, że jest świetnym aktorem, więc to, że był lepszy od Timothéego nie jest niczym nadzwyczajnym;)

juliakrysztofiec

Podłączam się. Fantastyczna kreacja. Charyzmatyczny, magnetyczny, absorbujący. Mnie urzekł każdym momentem, a nie jest to łatwe.

juliakrysztofiec

Dla mnie mega irytujący, egzaltowany i zblazowany. Ta sama gra aktorska co w innych produkcjach.

butryk_2

W "Interstellarze" przeciętniak, zupełnie przyćmiony przez znacznie młodszą MacKenzie Foy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones