Timothy Hutton

Timothy Tarquin Hutton

7,1
4 793 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Timothy Hutton

Nie rozumiem jak ten facet jest tak mało znany ! Przecież to talent największych wód jakich mało, świetne role zapadające w pamięć, gość gra jak by był stworzony do swojej roli.W Sezon Na Kleszcza zwalił mnie z nóg swoją rolą.

extreme61

|Jest mało znany bo nie kochaja go nastolatki,takie czasy,jest popyt na aktorów ze "Zwierzchu" i chu.j ;/

Oktavian7

to najmłodszy zwycięzca Oscara za rolę drugoplanową w "Zwyczajnych ludziach"

joan19

Dlaczego drugoplanową??? Obejrzałem właśnie ten świetny film "Zwyczajni ludzie" (dla mnie tytuł raczej zniechęcający, na szczęście bohaterowie tego filmu nie byli tacy całkiem zwyczajni) i co zobaczyłem? Absolutnie najgłówniejszym bohaterem filmu był Conrad grany właśnie przez Huttona. Jego rodzice też ważni, też można ich uznać za pierwszoplanowych, ale był to film - przynajmniej dla mnie - właśnie o Conradzie.

seredyn

Nie zdawałem sobie sprawy, że to była rola drugoplanowa. Sutterland też zagrał świetnie w roli ojca. Ale największą, centralną robotę odwalał Timothy - Conrad.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones