Toby Regbo

Toby Finn Regbo

7,6
3 025 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Toby Regbo

W której części HP on zagrał Dubledora? I w którym momencie?

Avonlea

Skąd masz takie informacje?

Tymonello

Jeszcze niedawno w jego filmografii była taka informacja, ale teraz widzę że nie ma... No i faktycznie to była chyba tylko plotka, bo w środę byłam na Harrym i żadnej sceny z młodym Dumbledorem nie było.

No chyba, że chodzi o część I Insygniów, ale tam też go nie widziałam.

DoomedMistress

a moze w ksieciu polkrwi?

Avonlea

zagrał, ale usunęli z filmu wszystkie sceny z młodym dumbledorem. W sieci można znaleźć zdjecia z tych wyciętych scen, pewnie na dvd w jakiś dodatkach też coś jest

endorfinq

Zgadzam się w necie można znaleźć, ale mi się nie chciało tak dogłębnie szukać i znalazłam tylko kilka urywków po angielskiemu :/

Angela4b

siema możesz podać jakieś linki bo szukam i szukam i nic nie mogę znaleźć będę bardzo wdzieczny

AdiPriv

Chciałabym, ale teraz, to ja nawet nie wiem gdzie ja tego szukałam... Na domiar złego, to oglądałam jeszcze chyba u koleżanki, więc nawet historii nie mogę sprawdzić ;/

Angela4b

ok ale jak byś coś kiedyś znalazła to napisz

AdiPriv

Spoko ;)

Avonlea

Młody Dumbledore... Szkoda, że wycieli te sceny :/ Też bardzo chętnie zobaczę jak ktoś znajdzie linki :)

_Ula_D

Hmm... Ja coś znalazłem. Ale chyba jest tylko jedna fotka, z "Życie i kłamstwa Albusa Dumbledore'a", z Grindelwaldem: http://www.bing.com/images/search?q=young+dumbledore&view=detail&id=C01D6C66D722 4C798ABC50E39C12343B236B1224&FORM=IDFRIR

yourdream

Dobre! Zapomniałam o tym zdjęciu... Dzięki :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones