Toby Stephens

8,0
7 154 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Toby Stephens
ana_lucia_cortez

zgadzam się w 100%

dorotawi

tak tak tak!

niziel

Taaak.... za każdym razem, kiedy czytam Jane Eyre, wyobrażam sobie Toby'ego jako Rochestera;) Powalający słowem, choć według powieści miał być brzydki...

ana_lucia_cortez

no ok, dobry aktor, ale najlepszym Rochesterem jest, był i będzie imho Ciarán Hinds
;-)

ana_lucia_cortez

CO RACJA TO RACJA!!! zgadzam się w 100% ;)

użytkownik usunięty
ana_lucia_cortez

Zgadzam się w 100%. Uwielbiam go w tej roli

Także uważam, że Toby to najlepszy Rochester!!!! uwielbiam go w tej roli

ana_lucia_cortez

Masz całkowitą rację. Nie ma lepszego ;)

ana_lucia_cortez

Zdecydowanie najlepszy!!! to nie ulega wątpliwości...:) zagrał idealnie... te emocje... to jedyny Rochester, któremu uwierzyłam...:)

użytkownik usunięty
magdzik091

dokladnie!
on jest idealny w tej roli, wogole jego uroda pasuje do filmow kostiumowych!

ana_lucia_cortez

Fassbender tez mi się podobał w tej roli..aleeeee
tytułu najlepszego Rochestera Tobiemu nie odbierze !!:)

ana_lucia_cortez

taaak 100%

użytkownik usunięty
ana_lucia_cortez

Oj, tak. Choć - co ciekawe - jako "nie-Rochester" wcale nie jest dla mnie interesujący :)

ana_lucia_cortez

ZDECYDOWANIE NAJLEPSZY, CHOCIAŻ JAK NA ROCHESTERA TROCHĘ "ZA PRZYSTOJNY" :)

ana_lucia_cortez

Zgadzam się, odkąd obejrzałam go w tej roli jestem nim oczarowana i nie wyobrażam sobie nikogo innego jako Rochestera.

ana_lucia_cortez

I ja się po Wami podpisuję - najlepszy !

ana_lucia_cortez

the best !!!! on jest prosto z książki wyciągnięty :)

ana_lucia_cortez

W filmie I nie było już nikogo myślałem że to Michael Fassbender

ana_lucia_cortez

Tutaj miałabym wątpliwości. Jakkolwiek uwielbiam Toby'ego Stephensa, to wydaje mi się, że (naj)lepszym Rochesterem był Timothy Dalton, a z pewnością bardziej książkowym z wyglądu i charakteru. ;) Rochester Toby'ego był bardziej frywolny i czuć było chemię między nim a Jane, zaś Rochester Timothy'ego wyrazisty, pełen męskiej mocy i energii. Zresztą Dalton wizualnie idealnie odpowiadał opisowi Charlotte Bronte. :)

ana_lucia_cortez

Trudno się nie zgodzić,Fassbender w porównaniu z nim był totalnie bezpłciowy i wyglądał,jakby grał za karę.Stephens świetnie pokazał żywiołowość i namiętność swojego bohatera,ukrytą pod maską cynizmu.Jego występ trochę przypominał mi Rochestera w wykonaniu Orsona Welles'a w wersji z 1943 roku,którą też bardzo polecam i która jest moją ulubioną kinową wersją Jane Eyre.Wersja z Wasikowską i Fassbenderem to pomyłka

ana_lucia_cortez

ojj zgadzam się, jestem nieszczęśliwie zauroczona tą postacią w jego wykonaniu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones