Tom Hiddleston

Thomas William Hiddleston

8,6
70 275 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Hiddleston

Świetny w Avengers.

użytkownik usunięty

Jak wyżej.

użytkownik usunięty

Najlepszy z całego filmu :)))

świetny był , to prawda :D

Bardzo dobry aktor, choć film - nie me gusta. Wolę go w innych produkcjach.

Oj tak..i jak wygląda..to spojrzenie, ten złowrogi uśmiech, ahh..Chyba się zakochałam ;)

Według mnie jedyny aktor który dobrze zagrał swoją rolę w Avengers. Jego talent plus humor to jedyne powodu ażeby zobaczyć ten film.
PS.
Genialnie wyszedł na zdjęciu z synem które ukazało się na portalu "kwejk"

Liefather

synem? on nie ma syna ;D

Em93_3

http://kwejk.pl/obrazek/1153930/loki,wcale,nie,taki,z%C5%82y,:%29.html jeśli chodzi ci o tego kwejka to po prostu fan ;D Podczas nagrywania scen końcowych w NY było pełno tych dzieciaków. Tom ma jedynie dziewczynę (o ile jeszcze z nią jest) ;D
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m3tv56gWdn1qlydixo2_500.jpg tu jest np. z synem Marka Ruffalo (Hulk) który jest fanem Lokiego ;D

Em93_3

ups... mój błąd. Myślałem że to potomek

Liefather

jeszcze się chłopak nie doczekał ;D

Liefather

No nie mów Robert D.J. też świetnie zagrał , Ruffalo też nieźle. Bardzo utalentowany aktor, przyszłość przed nim ;)

seksowna bestia

I w "Thorze". Zdecydowanie najlepsza postać "Avengersów" (za nim: Hulk i Iron Man). Poza tym moim zdaniem najciekawszy czarny charakter marvelowskich filmów obok Magneta sir Iana McKellena (i tylko jego, lubię Fassbendera, ale Magneto jest tylko jeden - i jest nim McKellen :P ). Mam nadzieję, że jeszcze niejednokrotnie zobaczymy go jako Lokiego. :)

Davus

Umowę z Marvelem podpisał na 5 filmów więc... ;D

Em93_3

Naprawdę na 5 filmów ?? O kurde, już nie mogę się doczekać Thora 2 i Avengers 2 !!! ;)

Aniuleczqa

co do Avengers 2 to nie byłabym taka pewna...SPOILER napisy końcowe Avengers pokazały, że w dwójce wrogiem bedzie Thanos więc nie wiadomo co z Lokim.
W Thorze 2 pojawi się na pewno.

Em93_3

Chociaż dobre i to :)

Em93_3

co do Lokiego w Avengers 2, będzie na pewno ale niekoniecznie jako główny wróg. a jeśli chodzi o drugiego Thora, czytałam gdzieś dość głęboką analizę Lokiego w której autor zwraca uwagę na to, że Loki nigdy nie chciał podbić Ziemi. wykorzystał to jako sposób na powrót do Asgardu, bo to on zawsze był jego celem. i jak widać mu się udało.

Jednak wykształcenie aktorskie robi swoje. To chyba cecha wspólna wielu europejskich aktorów - mają ukończone szkoły aktorskie, a nie są brani z ulicy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones