Tom Welling

Thomas Joseph Welling

7,3
3 167 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Welling

Jak dla mnie jest podobny do Cillian'a Murphy'ego .Nie widziałam nigdzie tego tematu więc założyłam.Ponieważ jestem ciekawa czy to tylko moje spostrzeżenie.

użytkownik usunięty
Doman645

Troszkę tak ;) ale tylko troszkę.

Doman645

Podobny zwłaszcza na tym profilowym zdjęciu

Klaudias

No właśnie zobaczyłam zdjęcie profilowe i zdjęcie z Tajemnice Smallville i wydał mi się podobny.Pozdrawiam :)

Doman645

No faktycznie podobny, ale Cillian Murphy jest kompletnie nie w moim guście... :)

Doman645

Podobny do Iana Somerhaldera, ale do Cilliana Murphy`ego także.

Doman645

na Boga nie! Tom jest meski wysoki i bardzo przystojny a ten cały Cillian to taka baba

PMJDH

biedny Tom porównywać go do kogoś takiego jak Callian! Ale w sumie do Iana Somorholdera troche jest podobny ..;)

Doman645

właśnie oglądam 'wyścig z czasem" a wczoraj widziałam "w stronę słońca" i własnie byłam przekonana ze to 'znajomy' ze Smallville;p a to tylko podobieństwo

magda21

Proszę nie obrażajcie Toma. Całkowicie zgadzam się z PMJDH.

olusia7773

Dlaczego Ty w ogóle odpowiadasz na mojego posta?? Gdzie ja Ci obrażam Toma? wskaż mi ten fragment. Jak masz coś do przekazania komuś,kto go faktycznie obraża, to pisz pisz odp. do jego wypowiedzi a nie gdzie popadnie. pozdro

olusia7773

No wiesz, to że mi przypomina Cilliana Murphy`ego to nie żadna obraza ani zbrodnia, skoro inni też to potwierdzają heh

olusia7773

Na pewno czuje się bardzo dotknięty i potrzebuje adwokata w Twojej osobie ;]

Doman645

Właśnie przemknął mi przed oczami któryś z odcinków Smallville i od razu weszłam na FW upewnić się że to nie Cillian, a tu twój post:)
Są bardzo podobni!

A krytyków olać - zawsze muszą się znaleźć jakieś dzieci które będą obrażać ludzi których nie znają - osobiście jestem fanką Cilliana i zapewne to wystarczy wam żeby mnie krytykować

Doman645

No ja oglądając Red Eye zastanawiałem się czy czasem nie jest Tom Welling. Ale moim zdaniem to on najbardziej jest podobny do Zbigniewa Bartmana.

Doman645

Zgadzam się! Też to od razu zauważyłam :P

Doman645

nooo wczesniej nie zastanawialam sie nad tym ale ma z niego duzo :)
ps. obaj przystojni:D

maaatyldziaaa

Gdy teraz zobaczyłam zdjecie Toma to od razu pomyślałam to samo!

Doman645

Jak dla mnie to grubsza wersja http://www.filmweb.pl/person/James+Marsden-7917 albo brzydsza http://www.filmweb.pl/person/Henry+Cavill-56028.

Doman645

Bardzo podobny typ urody, charakterystyczne kości policzkowe i niezwykły kolor oczu.

Doman645

Gdyby Cilian Murphy miał długie włosy to wyglądałby jak Billie Eilish

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones