Tomasz Łysiak

[{"id":1,"name":"screenwriter","above5p":true,"career":{"name":"scenarzysta"},"ranking":{"name":"Scenariuszy","link":"/person/ajax/roles/8930/1","url":"/ranking/person/screenwriter"},"rating":{"count":423,"rate":2.7257683215130024,"desc":"oceny","profession":"scenariuszy"}},{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/8930/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":230,"rate":7.026086956521739,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/8930/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":8,"rate":5.5,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}}]
2,7
423 oceny scenariuszy
powrót do forum osoby Tomasz Łysiak
  • Pracuje dla tygodnika W sieci
    Był na marszu 13 grudnia
    I tyle w temacie

• giovanni50 Nie ma to jak zapychanie forów nic nie wartymi wymiocinami pochodzącymi od sfrustrowanego wyborcy PO.

• Lisowczyk Jestem fanem PO ale nie jestem sfrustrowany

• giovanni50 Well...nie zmienia to faktu, że Twoja opinia jest nie na miejscu i do tego jest bez sensu.
    Jeżeli ktoś pracuje w prawicowym tygodniku to nie musi być od razu zwolennikiem PiS-u oraz nie musi do niego należeć.

• Lisowczyk "Jeżeli ktoś pracuje w prawicowym tygodniku to nie musi być od razu zwolennikiem PiS-u"

Jeśli ktoś publikuje właśnie w tym tygodniku, to trudno przypuszczać, by nie był zwolennikiem PiS.
    Każdy, kto się trochę w rynku medialnym orientuje wie, że ten tygodnik - wyjątkowo szmatławy - to jeden z głównych organów prasowych PiS, którego zadaniem jest wychwalać tę partię pod niebiosa i walić w jej oponentów bez zachowania żadnych zasad cywilizowanego dziennikarstwa.

Poza tym łączenie tej partii z prawicą brzmi jak oskymoron.

• jan_niezbedny0 A Gazeta Wyborcza jest bezstronna ? Jest akcja jest reakcja.TVN za PO no to TVP za PiS.Gazeta Wyborcza popiera PO więc W sieci popiera PiS.Każdy ma swoich widzów i czytelników.

• pawelski1989 Ja bardzo przepraszam, ale porównywanie Wyborczej, do pospolitego szmatławca W sieci, to jest potężne nieporozumienie.

Można Wyborczej nie lubić, można się z nią nie zgadzać (też nie zawsze się zgadzam), zarzucać polityczne sympatie, ale po I - nigdy nie była to gazeta bezwarunkowo oddana jakiejś jednej opcji (wiele razy czytałem i czytam w niej krytyczne teksty wobec PO i jej liderów), nigdy nie była tak bałwochwalcza jak pismo karnowskich wobec PiS i jego kierownictwa,
    a po II - Wyborcza nigdy nie posuwała się do tak plugawych chwytów, jak robienie okładki z NKWDzistą "dziwnie" podobnym do Tuska, strzelającym w głowę polskiemu oficerowi, "dziwnie" podobnemu do L. Kaczyńskiego.

To jest własnie publikacja na poziomie tworzących ją małych, wstrętnych szuj, zdolnych do zarzucania wyniszczonemu śmiertelną chorobą człowiekowi, że jest nietrzeźwy...

• jan_niezbedny0 Przybijam się pod wypowiedzią

• jan_niezbedny0 Wyborcza może nie ale jak porównasz okładki Newsweeka i W sieci to wielkich różnic nie ma. Macierewicz w stroju taliba , Kaczyński i napis dzień świra.

• pawelski1989 Newsweeka nie czytuję, ale tak swoją drogą - coś się nie zgadza na tych okładkach?...

• jan_niezbedny0 Tak.Nie zgadza się.

• pawelski1989 Ależ przeciwnie - wszystko się zgadza idealnie. Jeden i drugi to ciężkie, nierokujące przypadki, potwierdzają to każdym publicznym występem.

• jan_niezbedny0 Ty masz swoje zdanie.Ja mam swoje.

• jan_niezbedny0 Podpaliłeś się już jełopie jeden z drugim?
    Jeszcze w tym roku wszystko co PiS chciał uzyskać w temacie sądów - uzyska i na dodatek powiększy swój klub do tym razem monstrualnych rozmiarów pod pretekstem ułatwienia ogarnięcia jedynego zawetowanego punktu tzw. "3/5" Do czego zmierzam.. Wszyscy wy lewicowe ścierwo zostaliście przez małego karła yruchani jak trzeba tym bardziej że plan ów w moim przekonaniu od początku właśnie taki. PS. Szykuj jeden z drugim szczoteczkę oraz lubrykant i oczekuj na dzień sądu. hehe kwik kwik kwik! :o)))

• auto_service Tylko uważaj, żebyś sam tam nie trafił :)

Ale ta końcówka mi się podoba, zwłaszcza w ostatnich trzech słowach przemówiłeś autentycznym głosem polskiej tzw. prawicy - tej inteligentnej inaczej, zdziecinniałej części społeczeństwa, której rozum i kindersztubę zastępują emocje i która ma kisiel w majtkach ze szczęścia, że do władzy doszła i urządza grandę na państwie prymitywna banda byłych komuchów, oraz ich dawnych kapusiów ...:)

Gdyby mi nie było żal normalnych ludzi i tego kraju, to bym wam życzył, żebyście się obudzili tam, gdzie to wszystko pod rządami pis zmierza...