Razem z Lauren Hissrich narobił tej marce mnóstwo smrodu i gówna, że sparafrazuję słowa Sapkowskiego. Po tym co odwalili i jeszcze odwalą z tą marką maleją szanse że doczekamy czasu zrobienia godnej ekranizacji Opowiadań jak i Sagi Wiedźmińskiej.
Dokładnie. Gość jest skompromitowany. Jedyne co potrafi to jakies krótkometrażowe filmiki, a jak dostał możliwość stworzenia czegoś pełnometrażowego to się całkowicie skompromitował jako twórca.
Czy przed napisaniem tego komentarza, doinformowałes się może kim był ( czy tam jest ) Bagiński na planie Wiedźmina ? Jak można postawić jego nazwisko koło głównej showrunnerki i obwinić go za całe te dziadostwo , w którym on nie ma nic ale to nic to do gadania. Człowieku on tam herbatę nosi . On jest jakimś mało znaczącym koordynatorem czy konsultantem i nawet nie ma prawa do podejmowania decyzji bez zatwierdzenia i weź najpierw doczytaj , doinformuj się , zanim zaczniesz wypisywać brednie i oskarżysz niewinną osobę. Wiedźmin od Netflixa to gówno i nie bronie tu nikogo, ale Bagiński tam ma tyle do gadania co Ned Stark w drugim sezonie "Gry o Tron ". Sapkowski już ponosi więcej odpowiedzialności bo jest konsultantem kreatywnym a godzi się na profanację własnej prozy.
Ok - masz racje - ja nie wiem jaka role on tam pelni - to moze by wyjasnil oficjalnie ze on tam nie ma nic do gadania i obwinianie go o to jaki jest wiedzmin jest pomyłką. Tymczasem wywiady i wypowiedzi ktore slyszalem sugeruja ze jest on jednym z decydentów o ksztalcie Wiedzmina. Niech wprost powie ze JA TYLKO NOSZE KAWE - ewentualnie moge powiedziec -to chyba bylo innaczej - o ile mnie zapytaja a robia to rzadko. Wtedy nie mam nic do goscia . Nie bede winil ochroniarza za to ze pilnuje szlabanu w idiotycznym miejscu bo nie on go tam kazal zbudowac. Pan Baginski poprzez swoja dotychczasową tworczosc (bardzo dobrą) zbudowal swoja marke i kazdy mial nadzieje prawie GWARANCJE ze z taka osoba Wiedzmin wreszcie bedzie Wiedzminem. Tymczasem mamy to co mamy a pan Baginski jeszcze probuje tego bronic.
Co do Sapkowskiego - nie wypowiadam sie - bral udzial w tylu przesiewzieciach filmowych Wiedzmina i kazdy okazywal sie porazka wiec tutaj sprawa jest jasna.
Pisarz swietny i tylko tyle. Moze tylko dziwic ze czlowiek w tym wieku jest jeszcze tak lapczywy na kase.