Tomasz Bagiński

7,8
3 690 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Tomasz Bagiński

Nowy film!

użytkownik usunięty

Wiedźmin w reżyserii Tomasza Bagińskiego potwierdzony! Szykuje się świetny film! :D

Nie mogę się doczekać.

Nareszcie za ekranizacje wzieli się ludzie, którzy kumają klimat.

Jestem jakoś nadzwyczaj spokojny, że wyjdzie świetny film.

Piotrek4

powiniene to zrobic mimo wszystko jako animacje, a niech np wkoncu w usa otworza oczy na to arcydzielo i zrobia ekranizacje calego wieska, jak np hbo zrobilo gre o tron......to by bylo cos. niestety jesli chodzi o polske za malo kasy za malo doswiadczenia i wyjdzie to pewnie srednio. animacja za to mogla by byc super/

goraca_bulka

Bardzo chciałbym żeby serial o wiedżminie miał budżet jak Gra o Tron i żeby był polski (jakoś sobie nie wyobrażam Geralta gaworzącego po angielsku) ale to się nie zdarzy nigdy. Mam więc tylko nadzieje że ktoś kiedyś zekranizuje całą sagę za oceanem, najlepiej HBO

goraca_bulka

Amerykanie nie odwzorują tego słowiańskiego klimatu...

Pawuloniasty

Tsa, słowiański klimat...
https://m.youtube.com/watch?v=n4gIJf7poiU. :P
Myślę, że jednak bardziej przydałyby się dobre efekty specjalne.

goraca_bulka

Wysokiej jakości animacja jest droższa niż nagranie aktorów i dodanie efektów. Czemu wszyscy mówią, więc o animacji skoro jednocześnie ubolewają nad niedostatkiem pieniędzy

Piotrek4

Ja miałam niewielkie obawy jak Bagiński sprawdzi się w roli reżysera zwykłego filmu a nie animacji. Ale po obejrzeniu AMBITION jestem pod ogromnym wrażeniem i wierzę, że Wiedźmin znalazł się w dobrych rękach :)

Zupełnie serio płakać mi się chce ze szczęścia że Bagiński się za to weźmie. Odpowiedni człowiek do tej roboty. Problem może tkwić w tym co zwykle, w piniądzach.

WhiteDemon

Platige Image to jest już całkiem znane studio (Stworzyło trailer do drugiego sezonu serialu "Wikingowie"). Bagiński to też znane nazwisko. Sponsorzy powinni się znaleźć ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones