Tomasz Bagiński

7,8
3 690 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Tomasz Bagiński

Widziałem już wcześniej świetną "Katedrę" Pana Bagińskiego, nie mogę się doczekać "Hardkor 44" ale to co zobaczyłem w spocie "Grunwald" rozłożyło mnie na łopatki. Po jaką cholerę polscy producenci marnują pieniądze na durne komedie, które są jak od kalki. Podobny scenariusz, ci sami aktorzy i tak samo nędzne i głupie. Takich filmów w naszym kraju rocznie powstaje kilka- kilkanaście. Pochłaniają miliony, grube miliony złotych. Sugeruję zamiast marnować pieniądze na tak nędzne filmy zasponsorować twórczość Pana Bagińskiego. Niech zrobi dla nas pełnometrażowy film o bitwie pod grunwaldem. W takiej samej oprawie i takimi efektami jak w spocie. Niech kino polskie wreszcie pokaże, że niczym nie odstaje od wielkich amerykańskich produkcji a polak potrafi. Może wreszcie polskie kino odżyje. Może to nie polacy nie chcę oglądać polskich produkcji kinowych tylko może nie ma czego. Może właśnie czekają na taki przekaz historii? Może wydane miliony na produkcję zwrócą się z nawiązką- tego jestem niemal pewny. Dajcie Panu Tomaszowi szansę bo kolejny niezwykle utalentowany człowiek ucieknie za ocean ponieważ w polsce nie może rozwinąć skrzydeł.

penetrator1981

Racja 100%... Bagiński wymaita:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones