Tymon Tymański

Ryszard Tymański

6,8
828 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tymon Tymański

Nie tylko jakies puste slogany zaczytane w Wybiórczej czy zasłyszane w tvn, ale własne, często kontrowersyjne tezy koleś rzuca. Żaden wywiad z nim to nie jest strata czasu. I za to szacun.

Jordan66

Daj spokój, co on ma do powiedzenia? On nie potrafi jednego zdania porządnie sklecić. Po jego występie u Kuby Wojewódzkiego, wstyd mi było za niego. Kuba nie powinien zapraszać tak diametralnie różnych ludzi (drugim gościem był Durczok), jeżeli chodzi o elokwencję, bo wychodzi z tego całkowita porażka.

Binula

nie wiesz co mówisz człowieku, tymański to jeden z najinteligentniejszych polskich muzyków, tyle że lubi jeżdzić po bandzie :D ale przynajmniej pozostaje autentyczny w tym co robi. jak dla mnie polska muzyka zaczyna i kończy się na nim i kodymie z apteki (trójmiejska scena alternatywna > wszystko ;d)

Orest_Lenczyk

Czy należy chwalić głupich ludzi tylko za to, że są autentyczni? To już nie ma mądrych i elokwentnych, którzy byliby autentyczni? Facet się totalnie zbłaźnił w programie Wojewódzkiego, aż żal było tą katastrofę intelektualną oglądać. Każdy kto to widział, przyzna mi rację, chyba że jest fanem Tymańskiego i "dla zasady" będzie go ratować.

Binula

akurat w tym programie wojewódzkiego faktycznie był jakby nie swój - wyszedł na prostaka i debila, ale durczok jeszcze gorszy - nadęty bufon którego na siłę chciano przedstawić jako luzaka po tym jak wyszedł z niego cham z tym upierdolonym stołem. ogólnie dno ten cały program.

Jordan66

Przeca sobie jaja robił, jak można tego nie widzieć :x
http://www.tvp.pl/kultura/magazyny-kulturalne/lossskot
pod linkiem zapisy najlepszego programu kulturalnego jaki znam, jednym z prowadzących Tymon.

Jordan66

I śpiewał na kolorowej manifestacji o sraniu na godło...żałosny kmiot i tyle.

BanderasKornel

No tak ale zobacz kiedy ja pisałem swój post.

użytkownik usunięty
Jordan66

Tak "odważnie" zaśpiewał "D***ć Orła Białego" na Marszu Niepodległości. Żeby "D***ć Żydów", odwagi mu zabrakło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones