Václav Jiráček

5,8
182 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Václav Jiráček

Ciekawe czy dorówna Staremu Janosikowi granego przez Perepeczko...

Menfik

będzie ciężko. ludzie zawsze porównują do oryginału, a Perepeczko był niesamowity.

Menfik

Ale jeśli dorówna lub będzie lepszy to szykuje się dla mnie prawdziwa uczta oglądania.Miejmy nadzieję że tak będzie.

gogal1204

Lalusiowaty Janosik z warkoczykami a'la Ostatni Mochikanin.
Nie wróżę sukcesu temu filmowi. Janosik nie podoba mi się.

BUNCH

hmm..akurat na terenach obecnej Słowacji czy Węgier był wtedy zwyczaj zaplatania włosów w ten sposób.

Gryzio_2

Według mnie film będzie rewelacyjny.widziałam zwiastun a poza tym nie możan go porównywac z Perepeczko głównie ze względu na to, że polski serial to była zwykła bajka a to jest kręcone na faktach, z których wynika że janosik był bardzo młody.

Menfik

Nie sądzę, żeby chodziło o dorównanie Perepeczce. Słowacy mają przedwojenne własne ekranizacje tej legendy, więc to nie jest ubożuchny kraj który pożycza i przerabia nasze bajki.

Menfik

Cóż, został wybrany spośród 300 kandydatów, a to chyba o czymś świadczy. A porównywanie go do Perepeczki, jak już tu powiedziano, nie ma sensu. Ten chłopak ma, jak dla mnie bynajmniej, niesamowity urok, coś co sprawiło, że uwielbiam oglądać z nim wywiad dla filmweb;] oczywiście nie można powiedzieć czy jest dobrym aktorem czy nie na podstawie trailera. Aczkolwiek dobrze się zapowiada. Nietrudno zauważyć, jak wszyscy po nim jeżdżą za wygląd zewnętrzny. A nawet nie za to, tylko, że w porównaniu z naszym słynnym rodakiem, jest chucherkiem. Sensu najmniejszego w tym nie widzę. Tak samo jak mówienie, że jest jak Jack Sparrow, podczas gdy jego fryzura to 'fakty historyczne' (że tak to ujmę).. Coś mi się widzi, że tu ludzie bardziej sentymenta włączają, niźli obiektywizm. Szkoda, że w taki niemiły sposób. Czasami mam wrażenie, jakby ktoś miał do niego uraz, że zagra on osobę, jaką grał świetny Perepeczko. Chociaż rzecz w tym, że Janosik nie był Polakiem.
Do 4 września

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones