Václav Jiráček

5,8
182 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Václav Jiráček

Baaaaardzo przystojny. Szkoda, że w Polsce nie ma aż tak ładnych aktórów. Co ciekawsze jedyny polski aktor, który mi się podobał to Perepeczko.

Ale do rzeczy. Film zaczął się słabo, taka chyba była koncepcja, jednak z czasem aktor rozwinął swoją postać. Myślę, że jego kreacja to największy atut filmu.

on przystojny??

aaa kurde zapomniałam jesteś gejem.

ambershine

to jakas polska specjalnosc - kiedy ktos wyznaje, ze ktos lub cos mu sie podoba nalezy obrazic go lub zohydzac przedmiot zachwytow - czy to jakas swiecka tradycja?
swoja droga - ja tez uwazam, ze ten facet jest fajny - ma w oczach sile ktorej brakuje wiekszosci polskich amantow. ja tam wierze takiemu janosikowi

ambershine

Ciekawe - widać, że posta pisała kobieta, więc jaki sens ma "zarzucanie" JEJ, że jest gejem(!). Nie dość, że głupie, to jeszcze bez sensu. Aha, no i tradycyjnie, jak to w Polsce bywa - nazwanie kogoś gejem ma być w zamyśle obraźliwe. Śmieszy mnie to, bo to tak, jakby kogoś "wyzwać": "ty, ty.. ty Hiszpanie!";) albo "ty rowerzystko!". Pojmujesz to, ambershine? Słowo 'gej' to nie jest inwektywa:) Coś ci się pomyliło w tej malutkiej łepetynce.

shizonek

Jeśli dla Ciebie posuwanie faceta (Przez faceta) jest normalne (!!) "inteligente" "WRĘNCŻ", no to sie nie wtracam ale mnie sie to niepodoba, uważam to za dziwactwoo i nazwalam ta kobiete (hehe) tak dlatego ze ten koles ma urode dziewczynki-dziecka. Za to w twoim czołgołebie różne głupsta się mieścić mogą..to że masz tłusty łeb od czisburgerów to nie znaczy że mądry lol

użytkownik usunięty
ambershine

A tobie jacy faceci się podobają jeśli można wiedzieć?

a mnie sie podobaja dlugowlosi,dlugobrodzi i umiesnieni

ambershine

Ambershine.. no toś się popisała elokwencją i ortografią. Pomyliły ci się portale, dziecko. Chyba miałaś zamiar napisać coś na pudelek.pl albo na onecie:) Tam takie zdania tchnące radosnym prymitywizmem są mile widziane:)

shizonek

jakżeś taka mądra to idz na wyklad bo sie spoźnisz a takie są moje gusta i huy

W Polsce jak mężczyzna jest delikatny i ma wrażlwosc to jest zaraz gejem!!!To Prawda Jiracek ma kobiecą duszę,ale nie jest gejem.

W roli Janosika totalnie się nie sprawdził. Ten aktor nadaje się do filmów dla nastolatek a nie na poważne role grać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones