Václav Jiráček

5,8
181 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Václav Jiráček

VACLAV JIRACEK-ur.28 wrzesnia 1978(znak wagi) w Pradze,aktor przede wszystkim teatralny,,rola w Janosiku była pierwszą znaczącą,gdy zdjęcia do filmu zostały przerwane zaczął dostawac role telewizyjne(obsadzają go głownie jako czarny charakter).Dzis w Czechach cieszy sie coraz wiekszą popularnoscia,aktualnie w kinach czeskich są trzy filmy z jego udziałem(w tym Janosik.Prawdziwa historia).Nagle zaczyna byc sławny i to nie tylko w Czechach.Skonczył Akademię Muzyczną,interesuje sie spotem,muzyką;prywatnie skryty,niechętnie opowiada o zyciu prywatnym;aktualnie(uwaga panie!-wolny,samotny)Zna kilka języków,doskonale dogaduje sie po Polsku,swego czasu spotykał sie (podobno)z Anusią z Janosika(seks w śniegu).Pracuje teraz nad filmem ,gdzie gra rolę nurka,do której ostatnio intensywnie sie przygotowywał.

MUSSS

po wklepaniu do googla jego nazwiska i słowa rozhovor wyskoczy dużo linków do wywiadów wszelakich, duzo mozna zrozumieć np.
http://www.pluska.sk/rozhovor/2009/09/vaclav-jiracek-doma-vrah-nas-hrdina.html

janka09

no nie wiem... ja zupełnie nic nie rozumiem z tego wywiadu...

MUSSS

I co w związku z tym?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones