Val Kilmer

Val Edward Kilmer

7,8
26 439 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Val Kilmer

Aż żal się robi jak się na niego patrzy ostatnimi czasy, strasznie sie zapuścił :

http://images.eonline.com/eol_images/Profiles/20071004/293.kilmer.val.100407.jpg

Jednakowoż nadal świetnie gra:) Niedawno obejrzałam film Felon i muszę oddać mu honory za rolę.

187

jak mu sie podoba niech bedzie pulpecik. travolta tez sie nie odchudza bo po co?

alien_2

Val ma już prawie 50 lat -.- w dodatku musiał przytyć do roli. W jego wieku już nie tak łatwo jest schudnąć. A zresztą... po co mu to? To jest już dojrzały facet, nie musi mieć cała Adonisa. Jest cudownym i niezwykle utalentowanym aktorem i to jest najważniejsze. A nie to ile waży. Najważniejsze, że on sam siebie akceptuje i próbuje ze wszelką cenę zatrzymać czasu, tak jak Madonna. Valduś, kocham cię takiego jakim jesteś, nie zmieniaj się.

No i na koniec... Przynajmniej jest go teraz więcej ^^ przecież 100 kg Vala to nie 50 xD

flexia

No tak ale żeby przez tą otyłość nam za szybko nie umarł ! Dodatkowe kilogramy to niestety nie tylko problem dla wyglądu ale i zdrowia.

187

Aż takich problemów to chyba z wagą nie ma ;)

flexia

jakto nie :/ grubas z niego nieprzecietny :D

187

Wygląda jak 80% mężczyzn podbiegających do 50 :)

flexia

No dobra ale Val to Val ,powinien trzymać formę żeby nie stracić resztek fanek :) Oczywiście żartuję, wiadamo że mimo swojej tuszy świetnie gra (np. film Felon) ale powinien schudnąć. Poza tym co innego faceci pod 50 a co innego faceci pod 50 w HOLLYWOOD. Taka prawda. Powinien o siebie zadbać i zrzucić kilogramy po 1 ze względu na zdrowie po 2 ze względów estetycznych :)

187

Kiedy to było: http://www.kodice.com/pekatus/tios/monograficos/val%20kilmer/val%20kilmer%2015.j pg

Teraz, już w Felonie widać jaki jest olbryzmi.

BUNCH

No a teraz jest tak: http://images.hollywoodgrind.com:9000/images/2006/8/val-kilmer-beached_2.jpg

BUNCH

Niech szybko wraca do sylwetki z czasów The Doors ;)

187

No jak byłem jeszcze chłystkiem to widziałem z nim dużo filmów. pamiętam że w dzieciństwie był moim ulubioym aktorem (głownie ze wzgledu na batmana). Niestety, lata mineły, zacząłem doceniać jego inne produkcje, lezc z roku na rok spada coraz niżej. Widze, że zaczął grać w wielu niskobudzetowych produkcjach, pewnie próbuje sie biedak wybić w góre by ktoś go znowu przyuwazył. No cóż to aktor z dużym talentem i potencjałem i niewiadomo czemu spadł. Mam nadzieje, po tym jak Mickey Rourke znowu wszedł na szczyt, że Val'owi też to się uda. Co do jego wygladu to rzeczywiście nie ma porównania . Jednak zwróccie uwagę na jego wiek. Facet jest po 50-tce a w tym wieku trochę trudniej zrzucić zbedny bagaż. Ale wciąż trzymam za niego kciuki.

187

zgadzam się, val kilmer powinien był schudnąć. jest aktorem. aktorstwo to zawód i pasja. pasja łączy się z poświeceniem i wyczuciem rzeczytwistości - rzeczywistości hollywood, gdzie liczy się wygląd. co wiecej, on musi byc ikona (np. mody czy typu mezczyny) i przykladem dla bachorni :).

miserylovescompany

Kilmer bardzo przytyl do "Aleksandra". Pozniej schudl kilkadzisiat kg! mimo to, w "Kiss Kiss Bang Bang" nadal widac otylosc. Facet ma juz 50 lat, najwyrazniej czuje sie tak dobrze, poniewaz warto zwrocic uwage, iz w tym srodowisku, z tak duzymi poniedzmi bardzo latwo zadbac o wyglad. Skoro Kilmer nie stara sie wrocic do formy sztucznymi sposobami, najprawdopodobniej kg mu nie przeszkadzaja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones