Valentina Vargas

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktorka"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/9498/6","url":"/ranking/person/actors/female"},"rating":{"count":313,"rate":7.4281150159744405,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/9498/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":3,"rate":6,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}}]
7,4
313 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Valentina Vargas
  • Wyglądała niesamowicie, urzekł mnie projekt wizualny jej postaci, a ona z urody bardzo do niego pasowała. Za samą bohaterką nie przepadam (zdecydowanie wolę Nikolettę i Terri, jeśli chodzi o Cenobitki), ale jest piękna.

  • Celestern Najlepszą Cenobitką była Barbie Wilde, która masz zreszta na avatarze. Żadna późniejsza nie zrobiła już takiego wrażenia.

  • P_D_S A to prawda akurat, że najlepsza, Barbie Wilde była idealna do tej roli i wyglądała w stylizacji cudownie. Zresztą sama postać Female Cenobite robi wielkie wrażenie i jest zdecydowanie najciekawszą w całej serii.

  • Celestern Grace Kirby która wcześniej grała tę rolę wogole nie zrobiła na mnie wrażenia. Dopiero w drugiej części zwróciłem uwagę na Female Cenobite. Może dlatego że niewinna uroda Barbie Wilde świetnie kontrastowała z tą całą stylizacją, mrocznym klimatem filmu i upiornym głosem którym przemawiała.