Vanessa Hudgens

Vanessa Anne Hudgens

7,4
12 166 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vanessa Hudgens

http://www.filmweb.pl/news/Vanessa+Hudgens+w+ci%C4%85%C5%BCy+i+bez+domu-73023

Vanessa Hudgens ("Sucker Punch") zagra jedną z głównych ról w niezależnej produkcji "Gimme Shelter". Na planie partnerować jej będzie Brendan Fraser ("Atramentowe serce").

Hudgens zagra ciężarną nastolatkę, która ucieka od brutalnej matki i szuka biologicznego ojca (Fraser). Ten przyjmuje ją pod swój dach, by zaraz ją wyrzucić, kiedy dziewczyna odmawia poddania się aborcji.

Obraz wyreżyseruje według własnego scenariusza Ron Krauss ("Łowca obcych"). Zdjęcia rozpoczną się w maju w Connecticut.


Co sądzicie?

użytkownik usunięty
justine95_1995

No i git że dają jej takie role, niech się uczy. Już dawno pisałem że to nie jest zwykła gwiazdeczka Disneya, był "Sucker Punch" a teraz "Gimme Shelter". no i w miedzy czasie "Beastly" i "Bandslam" . Ale większość "gimbusów" wolała mnie pojechać bo tak jest moda, żeby jechać po Van i po innych młodych słodkich gwiazdeczkach .
Nie wiem czy to zazdrość, małostkowość i głupota czy tylko zwykły przejaw niedowartościowania i chęci zwrócenia na siebie uwagi ale Sharp Bitch utarła debilkom kolejny raz nosa :-) :-) :-) :-) :-) xD

Ups założyłam drugi wątek ;p
O tej samej tematyce.
O filemi doweidziąłm sie eni dawno poprzez jakis artykuł.
Wow jeśli ktos widział zdjećai z planu, to nei bedzie typowa Van piękna dziewczyna, nadal ładna ale trzeba będzie to odkryć. To odmiana niezależny dramat główna rola, wow robi wrażenie. czekam na dalsze informacje ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones