Vanessa Hudgens

Vanessa Anne Hudgens

7,4
12 166 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vanessa Hudgens

Czy ona NIGDY nie zmienia tej swojej minki :3 ?Nawet jak gra złą to te kąciki ust unoszą się w takiej kociej mince . Wk*rwia mnie to tak że nie obejrzałam sucker punch mimo że chciałam :/

Enterraz

Nigdy nie przestanie mnie zadziwiać złośliwość kobiet względem siebie, kiedy są zazdrosne. Zwłaszcza kiedy jedna kobieta zazdrości drugiej urody...

GABRIEL_san

Droga Gabrielo , to nie jest kwestia złośliwości , lecz PRAWDY . Łojejej , jakie to wredne że zwróciłam uwage na tą jej kocią minkę . Co w tym złośliwego , powiedz mi łaskawie ? A co jak co , ale urody to jej nie zazdroszcze , w roczniku w szkole mam najmniej dwadzieścia pare (w tym ja) ładniejszych dziewczyn , a dziennie widze na ulicy dziesiątki takich Vanessów . I czego tu zazdrościć ? Może mi powiedz ?

Enterraz

Po pierwsze, miło mi że przed odpowiedzią na mojego posta "chciało ci się" sprawdzić mój profil, bo jeśli się komuś odpisuje, to warto by wiedzieć jakiej płci jest rozmówca, a ja akurat jestem facetem...
Po drugie: jeśli faktycznie jesteś ładniejsza od niej, to chętnie zobaczył bym Twoje zdjęcie, bo jakoś w to wątpię. Ja tez mogę napisać, że jestem przystojniejszy od Brada Pitta, ale to tylko słowa.
Po trzecie: twierdzisz, że nie jesteś złośliwa, ani zazdrosna? Przede wszystkim samo założenie przez Ciebie takiego a nie innego posta o tym świadczy. Poza tym twoje słowa:" ...Nawet jak gra złą to te kąciki ust unoszą się w takiej kociej mince . Wk*rwia mnie to tak że nie obejrzałam sucker punch mimo że chciałam :/ " - mówią same za siebie.

GABRIEL_san

1. No zgoda przepraszam cie za tę zniewagę , ale ta pomyłka to nie wynik tego że nie zajrzałam na twój profil (na którym notabene nic nie wskazuje płci oprócz nicku) tylko tego że z nieznanych powodów przeczytałam GABRIELA , stąd nie miałam powodów , by podejrzewać że jesteś facetem.
2. Nie wstawie tu zdjęcia bo w ogóle czegoś takiego nie uznaję , nawet na fb mam raptem kilka zdjęć , bo to po rpostu głupie . Żeby czuć sie atrakcyjną wystarczy mi 1.75 wzrostu z czego prawie 60% to same (proste) nogi , wyjątkowo korzystna przemiana materii , całkiem całkiem twarz , czarne , proste włosy do połowy pleców (na które musiałam dłuuugo i cięęężko pracować) , no i dość częste zainteresowanie ze strony płci przeciwnej . A na czym ty oprzesz swoją bradopitowość ?
3. Ta głupia minka nie ma żadnego związku z jej urodą , to po prostu irytujący zwyczaj , i co tu niby świadczy o mojej zazdrości ? Jak bym powiedziała że ktoś ciągle dłubie w nosie i mnie to niebotycznie wk*rwia to też znaczy że mu czegoś zazdroszczę ?? Zabawne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones