Vanessa Hudgens

Vanessa Anne Hudgens

7,4
12 159 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vanessa Hudgens

Jej sweetaśny image zupełnie nie pasuje do w/w filmu, pasuje tam jak pięść do oka, stylizacja sili się na zamaskowanie jej słodkości ale to jak wmawiać 5 latkowi ze czekolada jest słona

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Johny999

ja chociaż za nią nie przepadam, uważam że akurat tam pasuje. patrząc na to że większość jest tak wystylizowana.

asiunia_952

johny 999 ma w zupełności rację,a co do wypowiedzi asiuni_952 nie wszyscy sa tam stylizowani na słodko

ania14rapacka

Idealnie pasuje do tej roli . Wszystkie Niunie są tam słodkie. Johny to że ty dajesz innym żeby przetrwać w tym świecie nie znaczy że inni tak robią, zwłaszcza osoby którym zazdrościsz sławy, pieniędzy i uroku .
Vanessa jest słodziutka i to mi się podoba jak cholera, chętnie bym ją zlizała

użytkownik usunięty
arkadia_5

weź się chopie ogarnij, bo to jest smutne, facet pod 40-tkę udający lesbijkę na forum

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ania14rapacka

Mnie też właśnie pasuje, chociaż widać że jej mniejszą rolę dali niż reszcie i wcale nie jest tak stylizowana na słodką i uważam że takie "niepasowanie komuś" przychodzi raczej z tego że grała w tym jakimś High School Musical i za to trzeba ją tępić! Bo jak to tak najpierw gra w czymś durnym, a potem w porządnym filmie? Toż to nie dopuszczalne, pojedźmy po niej!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Decepticon

Haha!
Beznadziejna jest ;)

Johny999

one chyba pierwszy raz z pistoletu strzelała

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Decepticon

Właśnie, specjalnie do tej roli przechodziła treningi. Nie wszystkie by to wytrzymały.

ania14rapacka

idealnie pasuje, choc za nia nie przepadam (za cale HSM)

alexis_t

Na szczęście powoli wychodzi z disneyowskich szponów słodziutkich dziewczynek z liceum. Moim zdaniem większość tych laseczek z Sucker Punch jest wykreowana na słodkie, chyba o to chodziło.

ania14rapacka

dla mnie dobrze zagrała! teraz gra w poważniejszych filmach, mam nadzieje, że niedługo przestaną ją kojarzyć z HSM, bo mimo, że jak miała z 19 lat tam grała (a ma 24), to nadal wiele osób kojarzy ją z tamtą rolą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones