Vanessa Paradis

Vanessa Chantal Paradis

7,2
962 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vanessa Paradis

ja uważam że świetnie zagrała w ''jak kochają czarownice'' i jestem pewna że johnny dobrze wybrał bo przeciesz najważniejsze jest wnętrze kobiety a nie jej wygląd pozdro :-)

Lily

Dobrze powiedziane. Po co masz być z kimś ładnym ,ale pustym i głupim?

Lily

Jezu, dzięki wielkie!
Nareszcie ktoś kto uważa, że Vanessa jest fajna (bo jest :P) i nie chce jej zabić, bo jest z Johnny'm (tak nawiasem mówiąc to wg. mnie pasują do siebie).
Już myślałam, że się nie doczekam takich opinii :P

NoiR_3

heh :) fajnie ze jest wiecej osob ktore ja lubia :) ona jest swietna :):):) pozdro :*

użytkownik usunięty
Lily

Ja także zgadzam się z Waszą pinią. Uważam, że Vanessą ma w sobie „ to coś”. Po za tym jest świetna piosenkarką, a także aktorką. Uważam, że Depp trafnie wybrał i stanowią doskonałą parę. A najważniejsze, że jest im razem dobrze. Nie wiem też, co ludzie mają do jej wyglądu. Vanessą nie jest brzydka… W teledyskach i kilku filmach, które z nią widziałam była wprost urocza. Ma dziecięcy urok, podobnie jak Depp.

Vanessa jest bardzo fajna, ale wiadomo dlaczego wszystkie pietnastki mieszaja ja z blotem:/ a jak ktos ma cos do jej glosu to niech poslucha jej coveru U2 "One" w duecie Johnnym:) chwyta za serducho:P

dod_2

Dzisiaj o 22 'Jak kochają czarownice' Mój ulubiony film z Vanesią =)

dod_2

Dzisiaj o 22 'Jak kochają czarownice' Mój ulubiony film z Vanesią =)

dod_2

Dzisiaj Jak kochają czarownice. Mój ulubiony film z Vanesią =)

Lily

TAK JA TEŻ SIE ZGADZAM!!!!!!!!!Vanessa jest super i wogóle!Ej i w końcu nie było tego filmu -Jak kochają czarownice-!

Lily

ZGADZAM SIĘ.Johnny napewno dobrze wybrał.Ale jej wygląd też nie jest zły.

Lily

Tak, Vanessa jest przepiękną i utalentowaną kobietą. Poza tym emanuje z niej ciepło, dobroć i urok. Ma w sobie coś z małej dziewczynki, co czyni ją jeszcze bardziej uroczą. Jestem bardzo szczęśliwa, że Johnny wybrał właśnie ją, są doskonałą parą :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones