Vanessa Paradis

Vanessa Chantal Paradis

7,2
962 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vanessa Paradis

Vanessa jest the best.Lubię ją.Gra całkiem nieźle.Nie jest moze najpiękniejszą aktorką na świecie ale jest bardzo utalentowaną sympatyczną i ciepłą kobietą.Kto tak uwarza prosze o wpis.

Samaire

Oczywiście, że też tak uważam :) Vanessa jest bardzo utalentowaną aktorką i piosenkarką, a do tego dla mnie jest najpiękniejszą kobietą jaką widziałam ;) I tutaj nikt nie musi się ze mną zgadzać. Pozdrawiam:)

Samaire

Oczywiście, że się zgadzam. Vanessa jest bardzo utalentowaną piosenkarką i aktorką, uwielbiam oglądać z nią filmy, a bez jej muzyki chyba bym umarła. Ponadto dla mnie jest najpiękniejszą kobietą jaką widziałam. Pozdrawiam:)

Samaire

Cholera myślałam, że za pierwszy razem się nie dodało :P Przepraszam ;)

Samaire

Tak.Vanessa jest super.Oglądałam ja tylko w jak kochaja czarownice i byla super.To prawda Van jest bardzo sympatyczna i napewno dobra i ciepła.Troche mnie wkurzaja osoby ktore nabijaja sie z jej wygladu i mowia jak johnny mogl sie w niej zakochac.No sorry...

Samaire

W takim razie goroąco polecam DZIEWCZYNĘ NA MOŚCIE :) Film jest po prostu przepiękny i genialnie zagrany, zarówno przez Vanessę jak i partnerującego jej Daniel'a Auteuil. Strasznie mnie wkurza, że w Polsce są dostępne tylko 3 jej filmy (w tym Dziewczyna dla dwóch nie jest nawet wydana na DVD...;/), ale oglądałam również Noce Blanche w oryginalnej francuskiej wersji i film mnie zachwycił. Nie wspominając już o mistrzowskiej grze aktorów.

A co do tych którzy czepiają jej się TYLKO za wygląd to mam daleko i głęboko gdzieś ;)

vanessa_4

ja też darzę ją sympatią :D jest boska! :P widziałam z nią tylko jak kochają czarownice i jest mi przykro że tylko tyle bo zagrała tam świetnie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones