Vanessa Paradis

Vanessa Chantal Paradis

7,2
962 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vanessa Paradis

ma tyle kasy, mogłaby zrobić sobie te zęby jakoś porządnie.

Sonia_3

Najpierw myśl, potem wypowiedź. Proponuję się stosować.
Samą wypowiedź zostawię bez komentarza.

Sonia_3

Kiedyś się nad tym zastanawiałam ale w końcu doszłam do wniosku ze gdyby zrobiła sobie te zęby to juz by nie była ta sama Vanessa.
Ma zęby jakie chce.Bardziej obchodzi mnie jej osobowośc...
Pzdr.

Sonia_3

Boże znowu te zęby.Dajcie jej wreszcie swięty spokój.
Wygląda jak chce.Nie może??
Plus dla Van ze nie wstydzi sie tak wychodzic na ulice,bez makijażu.Inne gwiazdki to przed wyjściem nawet do sklepu po jedna rzecz musza wygląda olśniewająco.A ona nie musi tracic na to czasu.Bardziej obchodzą ją dzieci.
Ile jeszcze takich tematów????????

Sonia_3

Taa a jakby poprawiał zęby” skoro ma tyle kasy” zaraz było by 20 postów ze jest sztuczna plastikowa tapeciara itp. Ehh .( i to pewnie napisane przez te same osoby co się jej czepiają ) podobnie jak u innych gwiazd

Ps jak dla mnie te zęby dodają jej trochę uroku nie sadzicie??

Sonia_3

Taa a jakby poprawiał zęby” skoro ma tyle kasy” zaraz było by 20 postów ze jest sztuczna plastikowa tapeciara itp. Ehh .( i to pewnie napisane przez te same osoby co się jej czepiają ) podobnie jak u innych gwiazd

Ps jak dla mnie te zęby dodają jej trochę uroku nie sadzicie??

Sonia_3

co do uroku to zdecydowanie tak nie sądze:P. i nie pisałabym że jest sztuczna bo ma sztuczne zęby. Większosc gwiazd je ma. vanessa, dla twojej wiadomości, pomyslałam zanim to napisałam, to że nie pasuje ci moja zwykła wypowiedz nasuwa mi tylko zdanie o tobie. Pozdrawiam

Sonia_3

heh, może depp lubi szpare między jedynkami ;)
(nie mogłam się oprzeć)
:D

malus

Johny kocha jej cialo, osobowosc i rowniez jej zeby, one mu nie przeszkadzaja, jej nie przeszkadzaja,wiec kulajcie babole.nastarosc i tak czlowiekowi zostaje charakter, bo wyglada sie jak pomarszczony rodzynek:P

pati_17

Ja natomiast gdybym miał kase i duszę siostry miłosierdzia zoperowałbym Ci mózg:/ Zastanów się jakie ty bzdury wypisujesz:/ Pozdro dla wszystkich fanów Van(szczególnie dla Klaudi:D)

Sonia_3

No to ty wogóle piszesz?!To w niej jest właśnie super!To ją odróżnia od tych wszystkich innych gwiazdek!Z resztą ona ma ładne zęby tylko przerwy między nimi ale to właśnie nadaje jej urok i charakter!to jest super!

Sonia_3

Jak tam sobie uważcie:)
Jake: może to Ty bzdury wypisujesz? Chyba moge wyrazić swoje zdanie na temat Vanessy, a Ty na mnie odrazu jedziesz bo ją lubisz. Na drugi raz zapamiętaj: szanuj zdanie innych.

Sonia_3

"Boże...
ma tyle kasy, mogłaby zrobić sobie te zęby jakoś porządnie."

Twoja wypowiedź :) Gdyby nie była taka cham*ka to może inaczej byśmy do niej podeszli. Po co to "Boże" ? Nie wystarczyło napisać:

Vanessa jest ładna i wogule jednak gdyby zrobiła sobie zęby była by jeszcze śliczniejsza :) Ale to oczywiście tylko moje zdanie i nikt oczywiście nie musi robić tego co napiszę :P

Sonia_3

Tu nie chodzi o szacunek dla zdania innych. Popatrz na swoją wypowiedź w pierwszym poście. Czy naprawdę uważasz, że to jest niezbędne dla tego forum? Bo ja uważam, że jest całkowicie zbędne. Mogę uszanować, że nie lubisz jej jako aktorki czy piosenkarki, ok, ale jej wygląd, a zwłaszcza zęby, których czepianie się jest naprawdę żałosne i nudne zostaw dla siebie.

vanessa_4

forum jest dla ludzi. wszystkich. o.

użytkownik usunięty
malus

ona jest ooooooooooooooooooooooooooooooookrooooooooooooooooona brzydka nie broncie jej wiem chcecie pokazac ze jestescie tolerancyjni gowno prawda ona jest taka nie ładna nie mozna na nia patrzec no dobra jak sie nie usmiecha to jeszcze jakos ale te zęby ja nie mam tyle kasy i dbam o zęby gdybym takie miala coś bym z tym zrobiła jeszcze do tego ma takiego faceta zazdroszcze tej brzydkiej suce

paulinula żal mi ciebie jak tak wogłle moż na pisać ?!chba jak nigdy brak mi słów!"zazdroszcze tej brzydkiej suce?" jak tak wogóle można pisać to jest poprostu nie fair tak sie nie pisze!
http://www.angevanessa.com/index.php?option=com_datsogallery&Itemid=35&func=deta il&id=233
Jak ona jest nie jest piękna to kto jest?!

No dobra, na tym zdjęciu wygląda okropnie i nie to że przez zęby, zapomnijmy o nich, tak jakby były normalne, ładne itd.
http://celebrite.aol.fr/content.do?id=53740&v=1168567316560
No i wyobraź sobie Vanessę z ładnymi zębami
http://www.johnnydeppfan.com/interviews/jovanSH.jpg
Tutaj np. lepiej wyszła od Johnnego :P

Sonia_3

A może ona nie chce? Nie rozumiecie tego? Tak stworzyła ją natura i ona nie ma na to wpływu.
I mogę się założyć, że gdyby sobie zrobiła coś z zębami, to zaraz poleciałyby setki kometnarzy, że jest SZTUCZNA.
Myślę, że dużo osób się ze mną zgodzi.

PS Komentarze tego typu są, jak dla mnie, żałosne.

Sonia_3

Tak apropo ta szspara to nie kwestia zębów ale więzadełka i to sie operuje jak sie jest dzieciakiem, a pozatym ona dzięki tej szparze wygląda charakterystycznie

Anna_Bonney

zgadzam sie z Sonią ma tyle kasy, że w Polsce to żyłaby jak królowa więc mogłaby z tymi ząbkami coś zrobić i wcale nie dodają jej uroku. Myślę, że to nic złego jak ktoś chce poprawić u siebie coś co z natury ma że tak powiem ohydne ;> buźkę ma ok ale te zęby psują wszystko. WSZYSTKO!

cameron88

aha jeszcze jedno. Anna Bonney co Ty tu za bzdury wypisujesz , LOL
oczywiście, że można operować ale nie tylko jak się jest dzieckiem ;> można to operować w każdym wieku z resztą znam taką jedną co miała straszną furtkę i postanowiła to zmienić i jest super! nie wiem skąd wzięłaś te informacje ;)

cameron88

Oparłam je na swoim doświadczeniu :D sama jestem po takiej operacji

Sonia_3

Faktycznie, mogłaby je zrobić, ale po co? Komu one przeszkadzają? A zresztą nawet jeżeli komuś przeszkadzają to co ją to obchodzi. Może komuś się nie podoba że ty chodzisz w takich a nie takich spodniach - nawet jeśli o tym wiesz to i tak się nie zmieniasz :)

Gdyby zrobiła sobie te zęby to nie była by tą samą Vanessą :) A dla przykładu: Jest ładna ale ma takie sobie zęby. Jakaś dziewczyna jest modelką i jest super extra. Którą wybrał Depp? Ten aktor którego teraz uważa się za najlepszego, najsłynniejszego itd? Vanessę :) A wiesz czemu? Bo ludzi nie ocenia się po wyglądzie...

Teraz mają razem dzieci i myślę że dla Vanessy to jest najważniejsze.

Sonia_3

mam dla was propozycję :) Wyobraźcie sobie Vanessę z ładnymi zębami. I czy ona nie jest ładna?

np tu -> http://www.johnnydeppfan.com/interviews/jovanSH.jpg

Ona jest b. ładna.

tutaj np. http://youtube.com/watch?v=poOaWpUa0ys Wcale prawie nie pokazuje zębów ale mi to wisi czy pokazuje czy nie. I zauważcie (tak jak wcześniej napisałam) że Johnny Depp mógłby mieć każdą laskę, bo to raczej prawda, ale wybrał Vanessę. I chyba raczej nie pytał się czy chce coś zrobić z zębami... Więc w czym widzicie problem?

Sonia_3

Hmm, dziwię się tylko, że skoro większość z was uważa moje zdanie (nieaktualne zresztą) za żałosne, to dlaczego odkopaliście ten temat sprzed ponad roku? Fakt, ja zmieniłam opinie, każdy ma prawo, wydaje mi się, czasem się pomylić, ale po co to jeszcze roztrząsać?

Sonia_3

Bo on nadal jest na forum, więc odpisujemy na niego ;) I każdy dodaje coś nowego od siebie, więc 'drążymy'.

Nieaktywny_2

No właśnie. Racja :)

[znowu za krótki :/]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones