Vanessa Paradis

Vanessa Chantal Paradis

7,2
962 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vanessa Paradis

Jest bardzo ładną kobieta, dobrą aktorką i piosenkarka. Ja tam bardzo ją lubie:)) Pozdro dla fanów Vanessy(i Jake'a Gyllenhaal'a). Papatki

Jake

Nareszcie!!! Nareszcie ktoś napisał coś sensownego!!! Vanessa jest napewno cudowną piosenkarką (mam większość jej piosenek, wszystkie lepsze od Joe le taxi) i bardzo ładną kobietą. O jej aktorstwie nie mogę się wypowiadać, bo nie widziałam jej żadnego filmu :)

Pozdr. dla jaka :)))

Mandally

No jasne:) Wpadnij na forum o Jake'u Gyllenhaal'u:) Pozdro

Jake

Zgadzam się naturalnie ze swoim poprzednikiem...że ktoś w końcu napisał o niej coś sensownego.Jest świetna,piękna i utalentowana.
I ma najwspanialszą fankę na świecie...Vanessę-moją best friend :*
Pozdro dla ciebie Jake i dla wszystkich fanów Van :)

Jake

Dziękuje Wam :* Zwłaszcza Jake'owi i Angie, kochani jesteście :)
mam nadzieję, że znajdzie się więcej osób, którzy docenią Van za to jaka jest wspaniała, naturalna i jedyna w swoim rodziaju.

vanessa_4

O tak. Ona jest świetna, ostatnio widziałam "jak kochają czarownice" i ona byla tam naprawde dobra. Całkowicie zasługuję na Johnnego. Uwielbiam Ich!

Dororta_

Jest dobra aktorka i ma talent muzyczny co do urody to kazdy ma inny gust , dla mnie nie jest najpiekniejsza ale nikt nie jest doskonaly, bo tacy ludzie byliby nudni :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones