Vanessa Paradis

Vanessa Chantal Paradis

7,2
962 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vanessa Paradis

Dlaczego ktoś ją bierze do ról gdzie mogą zagrać piękne kobiety?

marcin112

Coś w sobie musi mieć skoro usidliła boskiego Johnnego:)

jorunn_666

Według mnie oboje wyglądają równie brzydko, ona wygląda, jakby ktoś jej wybił zęba, a on jakby go wyjęli ze śmietnika i próbowali z nim coś zrobić, ale się nie udało.
(nie, to nie jest prowokacja)

youhaveamessage

Nie zgadzam się z Tobą...Johnny jest bardzo przystojnym mężczyzną...a poza tym ma w sobie to coś:)Komus może się nie podobać jego styl bycia, gra...itp itd...ale nie można zaprzeczyć, że jest przystojny..

jorunn_666

Właśnie mi się kompletnie nie podoba, wygląda strasznie.

Oczywiście mówiąc to nie chciałam obrażać jego fanów czy fanek, to była zwykła odpowiedź na post.

jorunn_666

jak nie można, jak można. ma coś w sobie, i owszem, lubię oglądać z nim filmy, ale za przystojnego go uznać nie potrafię.

jorunn_666

Depp nie jest przystojny, teraz to taki niski pampuszek.. Strasznie mu się przytyło.. Jest mocno podtatusiały.
Jednak ma styl, fajnie się ubiera tak nonszalancko.

marcin112

Dlaczego?
Bo uroda to nie tylko ładna buźka i foremna figura ale także styl poruszania i pewien sposób bycia. W zawodzie aktora talent może zniwelować niedostatki urody, chciaż tego Vanessie Paradis nie brakuje.

marcin112

Johnny jak najbardziej na tak... jednak u jego boku wyobrazam sobie jakas sliczna brunetke....

użytkownik usunięty
Agusiaaa1119

pewnie ciebie HAHAHHA

marcin112

Ona na swój sposób jest piękna:)

marcin112

hahaha rozwaliło mnie "bez zęba na przodzie" no racja racja w sumie to mogła by zainwestować w ortodontę... bo nie wygląda to ładnie, na pewno nie upiększa.

camelflo

Zobaczcie na tym filmiku jak ona wygląda: http://www.vip.de/cms/vanessa-paradis-spricht-ueber-trennungsgeruechte-1e56c-390 0-19-1003045.html

Jak dla mnie tragedia w pięciu aktach. Może kiedyś była ok, ale teraz wygląda FATALNIE!

Binula

Teraz jest dobry link: http://www.vip.de/cms/vanessa-paradis-spricht-ueber-trennungsgeruechte-1e56c-390 0-19-1003045.html

Binula

jest tak bogata, że mogła by sobie kupić i wstawić protezę

fajne_filmy

tak bo w XXI wieku liczą się tylko plastiki, masz za duży nos to musisz go zmniejszyć, za małe piersi trzeba powiększyć, szpara między zębami i już koniec świata!!! Czy nie można być już naturalnym?? Tylko wygląd się liczy nic więcej! Głupota ludzka a raczej ślepota mnie dobija może zaczniecie patrzeć na coś więcej niż uroda...i całe szczęście, że nie wykorzystała kasy by się zmienić

użytkownik usunięty
Alicja147

dziekuję za jedna z nielicznych inteligentnych tu postów.
dla mnie uroda to nie tylko ciało ale i dusza, ale tępaki tego nie rozumieją.. cyce muszą być i napuchnięte wary a laska jest wtedy super!!!!!!!co za wieś!!!!
90 % ludzi co obraza Vanesse pewnie ma niewyjściowe gęby!
a zęby ma śliczne, pewnie zadbane i zdrowe hahaa
a wy??
a wy czym mozecie się pochwalić??? zajebistym uzębieniem??

nie denerwuj się... gdyby się przerobiła, jak w pimp my ride, nazwaliby ją plastikiem i sztuczną lalą bez ekspresji, taka już polska (?) mentalność, że zawsze się znajdzie powód do marudzenia.

użytkownik usunięty
antygrafik

masz racje. popieram w 100% pozdrawiam

dziękuję i wzajemnie :)

fajne_filmy

A nie przyszło Wam wszystkim do głowy , że właśnie ta szpara to jej znak rozpoznawczy? I pewnie nie zrobiłaby tak błyskotliwej kariery bez tego małego "mankamentu" ? Uważam, że jest świetną aktorką i emanują czymś niesamowitym od czego nie można oderwać oczu.

Binula

no zobaczyłem i faktycznie Kate Beckinsale to to nie jest hehe chociaż kiedyś w Jak kochają czarownice wyglądała całkiem całkiem, ale z wyglądem Depp'a i portfelem wybrał bym inną kobiete, ale jeżeli ją kocha to jego sprawa ja im tam 1000 lat życze :)

panciowojcik

No i dobrze, że im życzysz :) Ja również.
Zapewne Vanessa ma inne zalety i plastikowa uroda nie jest jej potrzebna. Może Johnny'emu dobrze się z nią rozmawia, są przyjaciółmi na co dzień ? Na tym polega cały sekret. Bo na urodę partnera przestaje się zwracać uwagę po jakimś czasie; to powszednieje i tyle, poza tym jest przemijające.
Ja to się nawet cieszę, że JD nie wybrał sobie na kobietę życia jakiejś ślicznotki - to świadczy również o nim; ma poukładane w głowie i nie myśli czym innym :)))

marcin112

Dziewczyna bez zęba na przedzie to piosenka KULTowego zespołu z Kazikiem.

użytkownik usunięty
marcin112

Ona brzydka???? chyba zartujesz.. nie jest już moze najmłodsza ale pare lat temu wyglądała jak bogini. Wszystkie Limy, Fox czy Trzebiatowskie mogą się schowac.

użytkownik usunięty

popieram!!!! śliczna naturalna kobieta
bez botoksu, kolagenów i innych dupereli
pięknie się starzeje.. uwielbiam ją!

marcin112

To portal filmowy, a więc taki, na którym swoją uwagę skupiamy na komentowaniu, ocenianiu, tudzież także rekomendowaniu innym filmów oraz aktorów i aktorek. Nie rozumiem kompletnie sensu Twojej obraźliwej opinii (i to nieważne, że chodzi o Vanessę, którą takie uwagi nie wzruszają, bo to można powiedzieć każdej innej osobie). Dla mnie forum to miejsce, gdzie wypowiadamy się z szacunkiem, kulturalnie a nie wspomnę, że też NA TEMAT. A Vanessę lubię nie tyle za umiejętności aktorskie, co za umiejętności wokalne, bo ma piękny głos.

marcin112

ona jest piękna, nawet jeżeli tego nie widzisz, ponieważ ma szparę między jedynkami. piękno nie musi być idealne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones