Vanessa Paradis

Vanessa Chantal Paradis

7,2
950 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vanessa Paradis

niektórych zjadliwych komentarzy - przecież ona jest prześliczna i ma cudowny głos. A posiadanie szpary między zębami to nie przestępstwo tylko urok. Naprawdę, nie ma jednego kanonu piękna, każdy je w sobie ma na swój sposób, a oryginalność urody to dodatkowy atut. Wiem o tym ja, wie o tym także Johnny Depp ;) Ale najwyraźniej prawda ta nie dotarła jeszcze do niektórych użytkowników filmwebu.

Zielony Balonik

Zazdrości nie da się zrozumieć, nie warto nawet próbować.

Zielony Balonik

No właśnie ? Nie wiem co złego jest w szparze w zębach. Podobno ludzie z diastemą mają szczęście w życiu.
Brigitte Bardot taką miała... Madonna taką ma i to wcale nie ujmuje urody.

Zielony Balonik

Przeciwnie, wszystkie te zazdrośnice, i homoseksualni zazdrośnicy doskonale wiedzą że Johnny Depp docenił ją. I o to w tym właśnie chodzi. ;)

Mag1c3

zgadzam się co oni do niej mają ja nie jestem jej fanką dla mnie moze nie istnieć choc sądze ze słabo gra to nie wyzywam ja a ni nic pewnie wiele osób jej nie lubi bo jest dziewczyna deppa....

Zielony Balonik

Chodzi o samo to, ze majac tyle kasy i bogatego facceta może sobie pozwolic na poprawienie wygladu. Nie chodzi mi o jakies operacje plastyczne, ale o samą estetyke np. zebów

Angela4b

Ale po co poprawiać zęby ? Ja uważam, że to jest po prostu urocze. Po za tym, powszechnie wiadomo, że ludzie z diastemą mają szczęście w życiu i są wyjątkowi. Nigdy bym sobie nie usunęła takiego czegoś. Jak już wspominałam wcześniej, nie wyobrażam sobie Madonny czy Brigitte Bardot z poprawionymi zębami bo to dodaje im uroku. A teraz mamy Vanesse. Darze ją niesamowitym respektem, za to, że nie uległa wpływowi sławy, jest normalna i żyje swoim życiem. Nie zachowuje sie pod publiczke. Poprawianie zębów byłoby właśnie takim zachowniem pod publiczke. Grunt, że ona sie z tym dobrze czuje a jak sie komuś nie podoba, to nie musi na nią patrześ, easy.

Izabell673

Oczywiście to jest osobisty wybór ja po prostu powiedziałam jakie jest moje zdanie na ten temat i tyle. Co prawda to prawda zachowała normalne zycie i to jest cos. Według mnie to nie dodaje uroku, ale Madonna bez takiej szpary, to nie Madonna... Co fakt, to fakt... To musze przyznac. Choc nawet jesli by chciala wadpie, aby sobie poprawila zeby, ponieewasz fani taką ja znaja i uwielbiaja. Mogłoby to popsuc jej wizerunek jaki stworzyła

Zielony Balonik

Ja nie jestem o nią zazdrosna. Ale uważam że prześliczna to ona nie jest. Ale nie chodzi o szpare w zębach. O całaokształt. Głos ma piękny a co do aktorstwa 5/10 uważam.... a szpara jest jej znakiem rozpoznawczym jeśli o to chodzi.

_Holiday166

hehe ja nie bedę oceniać gry aktorkiej, bo nie kojarze z nią filmu. bardziej ją znam ze związku z Johnnym Deppem ;d i oczywiście ''żule w taxi... sezamki !''

ginny_weasley

Czyli niewiele o niej wiesz :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones