Vanessa Paradis

Vanessa Chantal Paradis

7,2
962 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vanessa Paradis

To okropna prawda. Ale ciagle nurtuje mnie jedno pytanie: jak jedna z najbzydszych aktorek swiata uwiodla nakpiekniejszego mezczyzne? eh. milosc jest slepa ;P ale niech im sie uklada!

Furious_Angel

Po 1)używaj czasem mózgu
2)Vanessa jest ładna(wg mnie nawet bardzo ładna co świadczy fakt,
że była modelką!)
3)B-O-Ż-E!!Trzeba być tylko taką osobą jak TY, żeby zadać sobie tak głupie pytanie!!!Czyli co łdana osoba może związać się tylko z kimś ładnym tak?Ale ktoś brzydki z ładnym to już zabronione?!A poza tym oni pasują do siebie jak nikt na tym świecie ze znanych par!!!!!

użytkownik usunięty
m3804

co do wypowiedzi Martapurple osoba będąca modelką nie musi byc ładna tylko mieć ciekawą twarz, a zalozycielka tematu przeciez ma prawo mieć własny gust i uwazac kogos za brzydkiego ładnego itp. ja ją osobiscie uwazam za sliczna chociaz szalenie jej zazdroszcze Johnny'ego:)

m3804

Hahah! Dziecko, idź do piaskownicy, a nie jaieś durnowate kazania próbujesz wyprawić komuś, komu kobieta się nie podoba. A fakt, ze jest okropnie brzydka pozostaje faktem potwierdzonym przez miliony osób. Co prawda znajdzie się i drugi milion, by powiedzieć `Ależ prześliczna aktorka`, ale nie bredź głupot. Popatrz na Kate Moss - następna brzydka baba, a karierę modelki zrobiła. Weź walnij się łopatką w główkę i idź pobawić na zjeżdżalni ze swoimi kretyńskimi argumentami. P.S. to ty powinnaś zacząć używać mózgu. Co do życzenia im szczęścia, oczywiście, życzę im i nie ważny wygląd. ;p

Furious_Angel

Osoba która napisała coś takiego musi być naprawdę pusta... Przecież oto właśnie w miłości chodzi, że nie kocha się drugiego człowieka za wygląd! A Vanessa Paradis jest według mnie o wiele lepsza od innych pseudo-aktorek, które nie mają niczego poza urodą (często nienaturalną...).

Furious_Angel

no wiesz ja też uwielbiam johneggo i jestem troszeczkę zazdrosna...;)
ale gdyby nie ona to Johnny zaćpałby się na śmierć, zresztą słyszałam że chciał też popełnić samobójstwo a teraz...:) ja się cieszę ze są razem moim zdanie pasuja do siebie i dobrze że wybrał ją a nie jakąś plastikową lafiryndę z hollywood...

Furious_Angel

Dlatego że ją kocha.
A wogóle nie bedę odpowiadać na tak bezsensowne pytanie.
Nie znasz sie chyba na miłośći i chyba wogóle nie wiesz co to miłość!?
Oni są wspaniali.

Furious_Angel

musisz miec chyba straszne kompleksy że uważasz Vanesse za najbrzydszą aktorke. Mi by szkoda było czasu sie nad tym zastanawiać kto dlaczego z kimś sie związał. A poza tym ocena ludzi na podstawie wyglądu?? Weź sie zastanów dziewczyno!

Furious_Angel

widzisz ... tobie nie podoba się vanessa, mi johnny :)

Headey

A mi podobają się oboje! (lol)

Furious_Angel

Podzielam zdanie założycielki tematu... Nie przepadam za Vanessą i uważam, że jest koszmarnie brzydka-.-

Maaarcia27

Zdania są podzielone =)
A jak oceniasz jej aktorstwo? Widziałam, że dałaś jej 5/10 To dobrze. Niektórzy bez oglądania żadnego filmu wystawiają jej 1/10.

Jutynka

a ja uważam ze jest na swój sposób śliczna... ma oryginalna i delikatna urodę a to wazne bo nie trudno byc klonem :P a tak w ogóle mogli by w koncu puscic cos z Van w polskiej tv

annagiex

O tak! Zgadzam się z Tobą! =)
Niedawno w Warszawie w kinie puszczali "Dziewczynę na moście". Szkoda tylko, że daleko mi do Warszawy... Ale mam na dvd ^^ Oprócz tego popularny jest film "Jak kochają czarownice". ja niestety nigdzie nie mogę znaleźć "Elisy"... =/

Jutynka

ja Mon ange i własnie Elise bardzo chcę zobaczyć, ale tez nigdzie nie znalazłam i w necie tez nie ma ;/ musze przeszukać jeszcze wypożyczalnie

annagiex

"Mon ange" niestety też nie widziałam. Oglądałam dopiero: "Dziewczynę na moście", "Jak kochają czarownice", "Noce Blanche" i "Atomik circus".
Wątpie, żeby w Polsce dało się znaleźć np. "Elisę"...

użytkownik usunięty
Jutynka

Witam!!
Mam pytanie gzie mialas mozliwosc zobaczenia Noce Blanche i Atomic cirkus?Ja szukalam tych fimow ale nigdzie ichnie ma moze Ty mi pomozesz je znalezc,pozdrawiam

Kiedyś ściągnęłam z internetu z eMule'a, ale nie mama już ego programu. Nagrałam je na płyty, ale tą z Noce Blanche zgubiłam, a Atomik Circus mam. Tylko, że to chyba nie oryginalna francuska wersja. Jakiś hiszpański dubbing haha
2 tygodnie temu kupiłam na allegro Noce Blanche, Mon Ange i (!) Elisę ^^ niesety bez polskiej wersji językowej. Jeszcze nie przysłali, ale to zrozumiałe, bo wysyłka jest z zagranicy. Nadal te filmy są na allegro, więc możesz je kupić. Uprzedzam: nie jest tanio, ale myślę, że się opłaca ;-))

Jutynka

sorki za błędy

użytkownik usunięty
Jutynka

Dziekuje Ci bardzo za informacje:)))zaraz zajrze na allegro Pozdrawiam :))

Dzisiaj dostałam przesyłkę z filmami. oglądałam już "Elisę". W wersji francuskiej, z napisami. Szczerze polecam!
=)

Jutynka

Owszem, ponieważ wygląd mija się z talentem. Dlaczego miałabym jej dawać 1, tylko dlatego, że jest brzydka?;P.

Maaarcia27

Oczywiście, że nie.
Ja dałam jej 10/10 wzglądu na aktorstwo i na to, że ją lubię. Oglądałam "Noce Blanche", "Elisę", "Jak kochają czarownice", "Dziewczynę na moście", "Atomik circus" i "Mon Ange". W każdym z tych filmów znalazłam coś, co mi się spodobało.

Pozdrawiam! =)

Furious_Angel

Co najwyżej mogła być fotomodelką bo jest za niska ma zaledwie 160 cm ;)

Furious_Angel

tez sie zgadzam, że Vanessa do ładnych nie należ ;p Za dziesię lat i tak depp będzie ze mną, no cóz warto, że mam marzenia xD

KateDeppxD

niE jest brzydka ma tylko niezbyt ciekawe zęby. Ale Johnny też najcudowniejszych nie ma .

Aisha_

Zęby Johnny'ego jak na moje oko wyglądają w porządku^^. A Van ma bonusowo niezwykle wysokie czoło, co również do pięknych cech nie należy...

Maaarcia27

Ale zawsze może zaaiwestować w grzywkę ;-))

Jutynka

No, tak. Masz racje. O tym nie pomyślałam^^. Z filmów widziałam tylko "Jak Kochają Czarownicę", bo prawdę mówiąc nigdy się nawet do reszty nie zapalałam, ale nigdy nie za późno;P. Lubię ją głównie jako piosenkarkę i mam jej ostatnią płytę...;]]. A wracając jeszcze do tematu, nie rozumiem jednego. Jasne, że jego założycielce może się nie podobać Van (tak, jak mnie), ale, żeby się dziwić Deppowi?! Jakiś absurd. Fakt faktem, że gdyby nie ona, to pewnie faktycznie by się zaćpał na śmierć, a poza tym super, że się kochają i są razem szczęśliwi... Z drugiej strony- co myślisz o Kate Moss? Moim zdaniem byli w sumie bardzo udaną parą, a rozstali się ze strasznie błahego powodu..;//.

Maaarcia27

Johnny chciał założyć rodzinę, a ona nie chciała mieć wtedy dzieci. Nie wiem czy to taki błahy powód (jeżeli oczywiśdcie myślimy o tym samym).
Teraz Kate jest w porządku.

A wracając do Vanessy, uwielbiam jej piosenki,
Którą płytę masz? Best of? Ja mam jej wszystkie płyty =)

Właśnie dodałam Noce Blanche na YouTube, ale tylko z angielskimi napisami. Polecam! ;-))

http://www.youtube.com/watch?v=UHuyzbse7vo

Jutynka

Tak, mówimy o tym samym... ale uważam to za głupotę, bo zaledwie kilka lat później oboje założyli rodzinę, a Kate trudno się było dziwić, bo w końcu, kiedy randkowała z Johnnym była bardzo młoda... nie sądzisz?;P.
Vanessa tak naprawdę "złapała go" właśnie na dziecko... Przynajmniej takie wnioski możnaby wyciągnąć po przeczytaniu jego biografii^^.
Co do płyty - nie wiedziałam, że wyszło Greatest Hits, więc mam "Divine Idylle", bo kiedy ją kupowałam, nigdzie nie mogłam znaleźć poprzednich, ale chyba kiedyś się za to porządniej wezmę;P.
Super, na pewno w wolnej chwili obejrzę... a jeśli napisy nie są jakoś wyjątkowo skomplikowane, to duże szanse, że zrozumiem. Dzięki w każdym razie za linka;]].
A jaka jest Twoja ulubiona piosenka Van? Ja ubóstwiam "Commando" <3. Najbardziej rockowa, klip też wymiata;D.

Maaarcia27

Ja cieszę się, że Depp jest z Vanessą.

Wydała "Best of" pod koniec listopada. Słyszałaś jej ostatnią piosenkę "Il y a"? To teledysk reżyserowany przez Deppa
http://www.youtube.com/watch?v=wmK3WP3ytHY

Moją ulubioną piosenką Van jest "Tandem" w każdym wydaniu, a zwłaszcza w wersji live z 1993:
http://www.youtube.com/watch?v=jy5hziTTdS0

Płytę "Best of" kuoiłam na Allegro, tak samo jak "Bliss", "Live", "Variations...", "Divinidylle Tour" i "Au Zenith" resztę na Stereo.pl
Mam jeszcze kilka maxisingli, ale to to trudno dostać w Polsce.

Pozdrawiam! ;-))

użytkownik usunięty
Jutynka

Zgadzam się z założycielem tematu. Vanessa jest brzydka, nudna, mało utalentowana, ogólnie takie przeciętno coś...
A On...mógłby spokojnie mieć co drugą kobietę na tym globie, nawet 20 czy 30 lat młodszą. Nie chodzi o samą kasę czy sławę(choć to nie przeszkadza), ale jest megautalentowany, superprzystojny, seksowny, ma ciekawą osobowść itp., itd. ...

Vanessa:

"Brzydka" - to zależy od gustu, najważniejsze, że Deppowi się podoba. Widziałaś zdjęcia z ostatniej kampanii reklamowej Chanel?
"nudna" - no nie powiedziałabym. Wiesz, co się teraz wokół niej dzieje? Na ilu okładkach magazynów jest? Ile rzeczy promuje?
"mało utalentowana" - ile filmów oglądałaś lub ile piosenek słuchałaś?

a co do Deppa "megautalentowany, superprzystojny, seksowny, ma ciekawą osobowść" no z tym to się zgadzam =)

Furious_Angel

Widocznie jest w niej szaleńczo zakochany..., uzupełniają siebie wzajemnie, są swoimi bratnimi duszami. Możliwy też jest fakt, iż jest od niej uzależniony.
Pozdrawiam.

Furious_Angel

Vanessa jest przepiękna. Dla mnie ładniejsza od niej jest tylko Lisa Bonet. Lisa, Vanessa i Kate Moss są dla mnie najpiękniejsze na świecie, dlatego, że uwielbiam oryginalną urodę, klasyczne piękno jest nudne. Te kobiety łączy to, że mają podobną figurę - bardzo szczupłe, małe piersi, małe tyłki, długie włosy, przepiękna oryginalna, egzotyczna twarz, i styl, własny rozpoznawalny ich styl, wierne sobie i cudowne. Czyste piękno wewnętrzne i zewnętrzne bez silenia się na skandale i operacje plastyczne.

Furious_Angel

*facepalm* brak komentarza....

Furious_Angel

Moje zdanie jest takie: każdy ma inny gust. Ja osobiście uważam, że Vanessa jest ładna, naturalna i całkiem ładnie śpiewa. Jako dziecko była bardzo słodka a jako nastolatka również urocza. Wiem, że niektórych wkurza jej szpara między zębami, no ale hej, każdy ma jakies wady! Jak dla mnie bardzo pasuje do Johnnego^^ (mój ty, mój ty, mój ty *.*), z resztą to widać na ich wspólnych zdjęciach, wywiadach itp. A najważniejsze jest to, że ona go baaaardzo kocha. Zajrzyjcie tu: http://www.youtube.com/user/saga2828?feature=mhw4#p/f/40/U7sK3PcLHZ8 ;tylko wytrwajcie do końca ;)

TheLadyOfShalott

Wy kobietki to lubicie zazdrościć ehhhh.

Jestem pewny ze Depp by was kijem nie dotknął bo koleś nie ma nasrane w głowie żeby się wiązać z młodymi siksami co przeważnie mają po 15-18 lat.

Jak Depp zaczynał karierę to was jeszcze na świecie nie było i ptaszki o was ćwirkały.

Ludzie nie wiążą się pod względem urody,koleś docenił w tej kobiecie coś innego,on raczej nie potrzebował by siksy która co parę sekund słodziła by mu tekścikami typu jaki on sweet i ogólnie.

Patologia546

Zgadzam się. Trzeba być pusta idiotką (a może wystarczy nastolatką?), żeby pisać bzdury typu- jak ktoś tak cudnej urody mógł się związać z takim brzydalem... po prostu ręce opadają. Człowiek to coś więcej niż tylko wygląd zewnętrzny, może te dziewczynki kiedyś to zrozumieją.

Furious_Angel

co do jej urody to sie zgadzam, ale jak sie kochaja to niech to robia. nie przeszkadza to nikomu przeciez.... chyba ze jest sie jakims psycho fanem...

nataria

Przepraszam bardzo, ale fakt że jedna jest postrzeloną nastolatką której nic już pewnie w głowie nie poukłada, nie oznacza że wszystkie takie są. Przypominam, że każdy tutaj był kiedyś nastolatką/tkiem i chyba raczej nie chciałby być nazwany pustą idiotką, bo nie wszystkie nastolatki są takie.
Co prawda nie rozumiem jak człowieka można oceniać tylko i wyłącznie po wyglądzie (chociaż MOIM zdaniem Vanessa jest bardzo ładna, bo przynajmniej nie jest cała z silikonu) to wypraszam sobie nazywanie wszystkich nastolatek idiotkami. Bo to nie są synonimy.
I tak, jestem nastolatką, może dlatego się oburzam. Ale nie wydaje mi się, żebym była pusta i idiotyczna.

Furious_Angel

Zgadzam się z autorką tego wątku. Chociaż nie mam w zwyczaju oceniać ludzi po wyglądzie, to jednak fakt jest faktem, że uważam, iż Vanessa jest bardzo brzydka, ma okropne zęby, za wysokie czoło i ogólnie wg mnie jest wiele wiele ładniejszych kobiet niż ona (i nie mówię o lalach po operacjach plastycznych). Co do Johnnego, moim zdaniem jest pięknym mężczyzną, ma bardzo ładną twarz, jest męski, seksowny i wygląda dość młodo jak na swój wiek. Nie obchodzi mnie to dlaczego on ją wybrał, widocznie albo mu się poprostu podoba albo zwrócił uwagę na charakter, który bardzo możliwe, że ma wspaniały i za to ją pokochał. Najważniejsze, że jest szczęśliwy. Jeśli chodzi natomiast o talent pani Paradis, to wg mnie niestety tego jej brak. Słuchałam wielu jej piosenek i uważam, że choć głos ma delikatny i miły, to nie oznacza to, że ma dobry. Piosenkarz powinien mieć DOBRY głos, a przez słowo "dobry" rozumie się nie tylko miły i ładnie brzmiący ale i silny, mocny, z wysokim C. A niestety Vanessy głos silny nie jest i "wyciągnąć " to ona też nie potrafi. Założę się, że gdyby miała zaśpiewać którąś z piosenek Cher czy Celine Dion, to by poprostu nie dała rady bo głos choć ma miły, to jednak stanowczo za słaby. Talent aktorski już ciężej ocenić, ale wg mnie tego talentu również jej brakuje. Obejrzałam kilka filmów z jej udziałem i uważam , że ona ma kiepski repertuar grania twarzą, praktycznie przez większość czasu ma taką samą minę, mimo, że sytuacja wymaga użycia mimiki twarzy. Ton głosu też ma praktycznie taki sam cały czas, kiedy mówi dajmy na to "cieszę się" jej głos ma identyczną tonację jak wtedy, gdy mówi "smutno mi". Poprostu wykuty scenariusz na pamięć i "odklepany" przed kamerą, bez udziału emocji, wczucia się w role i okazania uczuć w mimice i w oczach. Depp - on jest w tym mistrzem, jego mimika, jego gra oczami, nawet gdy nic nie mówi w danej scenie, po oczach widać co jego bohater czuje w tym momencie. Specjalnie oglądałam niektóre filmy z nim po kilka razy , by zwrócić uwagę właśnie na takie szczegóły.

Furious_Angel

Uroda Vanessy to kwestia gustu , według mnie brzydka nie jest
liczy się nie tylko uroda, skoro ona i Johnny sa razem szczęśliwi od wielu lat
ale założycielka tego tematu nie zrozumie tego

Anda00

Vanessa jest nawet ładna
to że jest francuzką dodaje jej uroku
jest super gdyby nie to że jest chorobliwie zazdrosna o Deppa
on nie chce z nią slubu bo uwielbia baby

poxx

Nie każdy lubi amerykańskie plastiki, moim zdaniem ma specyficzną, niecodzienną urodę, co daje jej uroku, fakt iż spotyka się kobiety bardziej urodziwe, ale może właśnie jej charakter, muzyka, i to że jest artystką, usidla Johny'ego, nie nam to oceniać, najważniejsze że są szczęśliwi.

ChylinskaFan

No właśnie. I niech żyją razem długo i szczęśliwie.
xd.

akasia10

"jak jedna z najbzydszych aktorek swiata uwiodla nakpiekniejszego mezczyzne?"

Może urzekło go, że umie ona pisać bez błędów w podstawowych słowach? Może spodobało mu się, że potrafi poprawnie napisać "jestem bRZydka"? Może zaimponowało mu, że nie jest wtórną analfabetką?

To tylko taki trop, koniecznie go zbadaj!

A tak poza tym - uwielbiam takie tematy

rabbit_in_the_hat

O tak, takie tematy mają coś w sobie. Człowiek czytając je czuje się dowartościowany.

Furious_Angel

Powiem ci: masz duże kompleksy jak głowę zaprzątają ci takie głupoty. A jak nie wiesz to spytaj Johnny'ego - wyślij mu list. Napewno jego odpowiedź zatkała by cię:)))

Karola_32

tak, masz rację, jego odpowiedź z pewnością by zatkała, bo odpisałby, że taki typ urody mu się podoba, pewnie więcej jest facetów którzy takie typy lubią, ale moim zdaniem Johnny niestety ma kiepski gust, wystarczy spojrzeć na jego poprzednie kobiety, wszystkie co tu dużo mówić brzydkie , Kate Moss - moim zdaniem brzydactwo jak czarna noc, Winona też niezbyt piękna, Jennifer Grey też brzydka, choć może gdyby nie ten nos jak klamka od zakrystii to jeszcze jako tako by wyglądała. Do tego moim zdaniem Vanessa, Moss i Winona są do siebie podobne, ten sam typ, duże oczy, wyraziste kości policzkowe, tak zwana plastyczna twarz, którą posiada większość modelek. Z pewnością jest liczne grono mężczyzn którym się właśnie takie typy podobają, co prawda facetem nie jestem, więc być może nie powinnam oceniać, ale moim zdaniem takie typy są poprostu brzydkie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones