Vanessa Paradis

Vanessa Chantal Paradis

7,2
962 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vanessa Paradis

Ludzie po co najeżdżacie na Van na stronie przeznaczonej na dyskuse jej fanów? Kompletnie nie rozumiem notek typu: "Ona jest obrzydliwa", po co wypisywać takie bzdurne rzeczy?? To nie jest miejsce do leczenia kompleksów jakichś głupkowatych kretynek, którym się wydaje że świat się kręci wokól nich. Zastanówcie się nad sobą i nad tym co piszecie, a jeżeli już tak bardzo nie możecie powstrzymać się od pojeżdżania Van to znajdzcie sobie jakąś anty strone ok??
Noom a teraz druga część, przeznaczona dla fanów. Dla mnie Van jest godną podziwu i utalentowaną osobą: Pozdro dla wszystkich fanów:D

Jake

Noo i oczywiście pozdrowionka dla Klaudii:D

Jake

Zgadzam się:) Bardzo lubie Vanessę, moim zdniame ma talent aktorski i jest bardzo dobrą piosenkarką. Uwielbiam jej koncerty(tj. oglądałam tylko fragmenty w internecie) : nawiązuje świetny kontakt z publicnzością, bardzo fajnie zahcowuje się na scenie.
Co do obrażania jej, uważam, że każdy może miec swoje zdnaie, ale zamiast pisać" jest beznadizejna, łupia" cyz ocś tkaiego, czy nie możecie poprostu napisac" a aj jej nie lubię" i w kulturalny sposób napisąc, dlaczego?

Jake

Właśnie o to chodzi, że im sprawia przyjemność obrażanie Vanessy. W żaden sposób nie potrafię tego zrozumieć i nie mam już siły do niektórych ludzi. Jak kogoś nie lubię, to nawet do głowy mi nie przyjdzie żeby wchodzić na jego forum, stronę czy cokolwiek innego, a już na pewno żeby się tam wpisywać. No ale cóż, tacy zawsze się znajdą,
Dziękuję Jake, pozdro :*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones