Vanessa Paradis

Vanessa Chantal Paradis

7,2
962 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vanessa Paradis

W informacjach o niej ani o Deppie nie ma słowa o ich związku! Kurde! Czyżby wreszcie się rozstali?! NIE MOGĘ W TO UWIERZYĆ!!! oby, OBY!!!

lilith_19

na pewno sie nie rozstali, nawet nie masz o czym marzyc. przeciez johnny planuje slub z vanessa!

lilith_19

ten,kto napisal,ze planuja slub ma racje.to raczej dobra para(para idealna) wiec nia ma mowy o rozstaniu!

Pani_Nikotka

EEEEEEEEEEEEEEEE?!?!?!?!?!?!?!?!!?!?!?!?!?!?!?!?!?
"dobra para(para idealna) wiec nia ma mowy o rozstaniu!"
Nie skomentuję tego. a pytam bo nie ma już słowa o ich związku :P

lilith_19

Nie ma mowy o ich związku, ponieważ nie są małżeństwem :p ale w lecie tego roku będzie ślub. Jeżeli anprawdę lubisz Deppa powinieneś/powinnaś się CIESZYĆ że znalazł swoją drugą połówkę. I tak nigdy nie będzie twój, to o co się rzucać :p

Jackie_xD

EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE?!?!?!?!?!?!?!?!?! nie no bez takich ludzie!!! mój nie będzie to wiem (szkooda ;))) ) ale "znazazł swoją drugą połówkę" to tego też nie skomentuję. nie mam humoru na kłótnie.

lilith_19

Przykro mi ale musze wamto powiedziec:(...nie wiem jak wam to wyzanc, ale ...mam rozmans z Depp'em...
Ten cały ślub to tylko przykrywaka, zeby poaparzzi ani Vanessa nei dowiedzieli sie o naszym zwiazku...to ciągbei sie do dawna tak wie cracja on nigdy nei bedzie wasz bo juz jest mój...a teraz przepraszam, ale Johnny dzwoni:)

domarka

1. Lilith a czy ktoś kazał ci komentować?
2. domarka ale sie uśmiałam :D

lilith_19

dobra,cofam ta pare idealna.jednak przesadzilam.i to duzo.

lilith_19

ja bardzo ich lubię jako parę. powinniśmy się ich szczęściem cieszyć:D maja cudne dzieci i są ze sobą szczęśliwi, a to chyba najlepsze ,czego można Johnny'emu życzyć!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones