Vanessa Paradis

Vanessa Chantal Paradis

7,2
962 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vanessa Paradis

Mnie Vanessa podoba się o wiele bardziej niż np. Monica Bellucci czy Angelina Jolie, jeśli chodzi o urodę. To jest oczywiście moje własne zdanie i proszę nie pisać głupot w związku z tym. :) Jest w niej coś magicznego, elfiego, urok który bierze się z wnętrza człowieka.

Mephala

Dokładnie. Jest w niej coś co mnie fascynuje i tym samym sprawia , że nigdy w życiu nie widziałam piękniejszej kobiety... Ta świeżość, naturalność... ach kochana moja ;)

Mephala

Wg mnie Vanessa ma w sobie, w oczach coś nieodgadnionego, niezwykłego... Moim zdaniem jest piękna

Mephala

Słusznie ;)
Z pewnością jest o wiele bardziej... delikatna? Nie stara się na wszystkie strony pokazywać swojego ciała i być seksowną za wszelką cenę.

Sir_Shrek

Własnie wlasnie....Wydaje sie jakby byla takim kruchym, delikatnym i slodzitkim ciachem... :D

Ona ma unikalną urodę. Jest w niej cos tajemniczego i uroczego.
Choc Ja osobiscie uwielbiam Julianne Moore.. ;D

Mephala

Ja tak samo uważam. Venessa jest naprawdę śliczna. I taki burak jak Angelina Jolie może się przy niej schować.

chibi_chi

Raven- byłabym skłonna poprzeć twoje zdanie:)))

chibi_chi

Raven- byłabym skłonna poprzeć twoje zdanie:)))

chibi_chi

może powiem tak Vanessa nie jest brzydka ale taka super piękna nie jest, fakt jest faktem, że ona ma coś w sobie co dodaje jej uroku:) Ale zamiast tej lalusiowatej ma super głos (choć najlepszym jej kawałkiem był Joe le taxi, za to kawałek z Kravitzem był do dupy, sądzę że to dzięki niej Johnny się ustatkował, a co do Angeliny Jolie: ona ma świetną figurę ale TWARZ JAK RYBKI Z FERAJNY

Mephala

Oczywiście, macie racje! ja nie wiem jak te wszystkie dzieciaki uważają, mnie to nie obchodzi że np nie nawidzą Vannessy za to, że kocha Johnnego! ja ją uwielbiam! i ciesze sie ze johnny ma tego kogos przy sobie kto zawsze bedzie go wspierał i pocieszał w smutnych chwilach! aha dla złośliwych : vanessa nie zrobiła tego (nie związala sie z johnnym) tlylko dla pieniedzy bo ona sama robi wielką kariere głomby..kto sie ze mną zgadza ze johnny+vanessa=para na medal??

Rzepa_2

Nie któży mówią że jest brzydka nie rozumiem tego przecież gdyby nie miała czegoś w sobie to czy Lenny Kravitz umuwił by sie z nią....Niedośc że jest piekna to jeszcze ma piękny głos a na dodatek ma świetny gust(Johnny).

BraVe

Właśnie to jest wkurzające "nienawidze jej bo zabrała mi Johny'ego" a co może fanki liczą że się z nimi ożeni, albo ma być kawalerem do końca życia bo każda jego żona będzie głupia. Vanessa jest ładna i fajna przynajmniej nie "świci" dupą jak jakieś pusiketki albo Britney Spears może jej teledysk do joe le taxi nie był najlepszy ale przynajmniej nie była sztuczna (chociaż mogła się bardziej postarać). A po za tym jest dobrą aktorką wystarczy obejrzeć "Białe Małżeństwa" albo "Dziewczyne na moście"

Mephala

Ja pierdole.......!
A ja myślałem że Depp jet tylko takim pojebem......!

Mephala

Szanuje Wasze zdanie, ale...nigdy bym nie powiedziała że Vanessa jest ładna. Moim zdaniem jest brzydka, ma zbyt wysokie czoło... Nie rozumiem jak może się komuś podobać, ale każdy ma inny gust więc nic nie mówię. Osobiście uważam że Bellucci jest naprawdę piękna, kobieca. Ale Jolie jest okropna, ma zbyt wulgarne rysy twarzy i jest jakaś taka anty-subtelna :D Moim zdaniem nakpiękniejsze kobiety to Emmanuelle Chriqui, Kate Beckinsale, Audrey Tautou, Catherine Zeta Jones, Naomi Watts.

Skylaria

Ortalion wypierdalaj stąd!! Ty zasrany degeneracie... Najpierw piszesz jakieś kompletnie bzdurne idiotyzmy o Jakeu a teraz tu?? Gdybym Cię znał to tak skopałbym ci Twój zasrany ryj że rodzona matka by cie nie poznała frajerze. Jak ci coś nie pasi to masz problem debilu. Założe się że gówno wiesz o Jakeu i Vanessie a piszesz takie bzdury i jeszcze pewnie myślisz że pozjadałeś wszystkie rozumy. Qrwa jak mnie wkurzają takie osły jak ty zasrańcu...

użytkownik usunięty
Jake

nie wierze normalnie szacunek do tych ktorym ona sie podoba uroda jako taka ale jak sie chce zrobic kariere to zęby, zęby kobieto masz lusterko na chacie he he pewnie będziecie po mnie jechać ze jestem głupia i powinnam szanować opinie innych ble ble nie obchodzi mnie to depp spojrz na nią i uciekaj

Mephala

Komentarze niektórych osób są zupełnie niepotrzebne i żałosne...

Mephala

Jeśli chodzi o Ortaliona to się zgadzam
Każdy ma prawo mieć swoje zdanie ( tylko żeby ta opinia była na innej podstawie niż zabrała mi Johnnego to ja jej nie znoszę) ale można je napisać w kulturalny sposób a nie od razu wszystkich wyzywać i obrażać

Mephala

Masz na myśli mnie? To już nie można wyrazić swojej opinii? Jeżeli ty mogłaś, dlaczego ja nie mogę?

Skylaria

Spokojnie, tu nie o Ciebie chodziło. Szanuję Twoje zdanie. :)

Mephala

W ogóle nie masz szacunku do autorytetów gówniarzu.....!
......ale nic się nie martw Giertych nauczy cię dyscypliny i skończy się dzień dziecka.....!

użytkownik usunięty
Mephala

Ja lubię Vanessę, jest ładna, ma specyficzną, oryginalną urodę. Poza tym posiada równie charakterystyczny głos. Takich piosenek, jak "Joe le taxi" nie zaśpiewałby lepiej nikt inny.

Mephala

Masz racje, zdziwiło mnie to. Jednak szanuje Twoje zdanie, bo o gustach się nie dyskutuje i nie zamierzam pisać komentarzy pseudofanek Johnny'ego typu: "Ale ona wstrętna", "Zabrała mi Dżonego(!)" i różnych śmiesznych docinek na temat jej zębów i ogólnego wyglądu.
Mi osobiście Vanessa się nie podoba, chociaż ma w sobie coś takiego, co sprawia, że jej uroda jest niezwykła. Nie będę mówić na temat jej talentu, bo znam tylko 3 jej piosenki.
Ale ogólnie sprawia wrażenie dobrej i kochającej żony i matki.
I naprawde bardzo, ale to bardzo szanuję ją za to, że nie robi sobie żadnych operacji plastycznych, nie upiększa się jak większość 'gwiazdek - plastików'. Pozostaje naturalna i to jest wielka zaleta. Przecież nikt nie ma wpływu na to, jak wygląda. I denerwują mnie komentarze typu: Jak Johnny może chcież taką brzydule ze szparą pomiędzy zębami.
A widzicie. To jest najlepszy dowód, że "Dobrze widzi się tylko sercem. To co najważniejsze niewidoczne jest dla oczu".
Przepraszam, że sie tak rozpisałam i dziekuję za uwagę. Pozdrawiam:)

dominika_32

to są wasze subiektywne opinie. Opinia jest taka, że nie jest taka super piękna. A Bellucci to jest kwintesencja kobiecości ! Ale jasne, kazdy moze miec swoje zdanie

cameron88

Ja tam lubie Vanesse i podoba mi sie jej uroda,a to że ma szparę miedzy zębami to mi jakoś nie przeszkadza,owszem Bellucci też jest bardzo ładna.Większość osób nie lubi Vanessy tylko dla tego że ona jest z Johnnym a może on nie widzi w niej tylko ładnej kobiety tylko to ,że jest kulturalną i miłą osoba, Poza tym Johnny od kiedy poznał Vanesse stał sie innym człowiekiem.Jej zęby jej sprawa,co za różnica jak kto wygląda a poza tym ma talent jest świetną aktorką prze ciesz nie byle komu dają Cezary.No i fantastyczną piosenkarką,posłuchajcie jakiejś jej piosenki nie tylko Joe le taxi
Ale to tylko moja opinia na jej temat,każdy morze mieć własną.

Mephala

Ja lubię Vanesse.I gratuluje jej (w związku z Johnnym).Według mnie jest nawet ładna,a to że nie ma idealnych zębów to pryszcz i za to nie czepiajcie się jej!Sprawia wrażenie osoby bardzo miłej i sympatycznej (i na pewno taka jest).

Mephala

Popieram was :) Bardzo fajna z niej 'czarownica' :) I odbierzcie to jako komplement bo lubię czarodziejki, czarownice i takie różne magiczne rzeczy :D A Vanessa jest magiczna ! I + dla niej że nie zmienia się (pewnie wiele osób odbierze to jako skierowanie do jej zębów :P).

Mephala

dopiero teraz obejrzałam jej teledysk i ona była ładna w młodości... pewnie nie jedna dziewczyna jej zazdrościła (i zazdrości :P)

http://youtube.com/watch?v=WPFeWNy3hlo

Mephala

Monica Belluci i Angelina Jolie także są bardzo ładne, tylko nie ma co tych trzech kobiet ( ta trzecie to o Vanessie oczywiście mowa) ze sobą porównywać, bo to inna bajka... np. do Belluci podobna jest Isabelle Adjani i według mnie trochę ładniejsza, do Jolie można by porównać Menę Suvari (też ma wytrzeszcz =p) a znowu Vanessa jest podobna do Kate Moss.... urode ma niebanalną, szczelina w zebach dodaje jej uroku, ponoć za wysokie czoło też wpływa na jej nietypowość... generalnie ma wszystko to co powinna mieć kobieta charakterystyczna. jeżeli komuś się nie podoba to ok, ale czy too oznacza od razu, ze jest brzydka? w takim razie, co powiecie o majce jeżowskiej ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones