Vanessa Paradis

Vanessa Chantal Paradis

7,2
960 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vanessa Paradis

Szczerze mówiąc naprawdę jej nie znoszę. Jest obleśna, nie ma za grosz talentu... Ale szanuję ją- tylko dlatego, że kocha ją Depp, ale zawsze :)
Co o niej sądzicie? Musi coś w sobie mieć, skoro Johnny tyle z nią wytrzymał :D.
A tak szczerze- zazdroszczę jej jak cholera

Sirocco

Ja tez jej nie lubiłam za sam wredny i wywyższony wyraz tego... no... twarzy, a kiedy usłyszalam "Żule w taksi" (jak nazwała to moja kumpela
;P) to ją jeszcze pardziej przestałam lubić.
I jak ona się ubiera?
Słyszałam o niej dużo rzeczy pt. "Jak miała lat 17 sypiała z facetem starszym o 44 lata" Czy naprawde jest się czym chwalić??
Jednak nie znam kobiety, a może się okazać skromną i miłą osóba - ale niezbyt w to wierzę.

Sirocco

Całkowicie się z tobą zgadzam ;)
A żule w taxi są niezłe ;D

Sirocco

Zawiść nie zna granic.
Doprawdy nie rozumiem niektórych. Vanessa jest naprawde miłą i szczerą osobą. To od razu widać oglądając z nią wywiady. Nie wypowiadajcie się na jakiś temat kierując się jedynie zdjęciem lub plotką.
A teksty typu "jest obleśna" ? Pięknością może nie jest ale obleśna ?Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego? Bo jest z aktorem Johnnym Deppem i tworzy z nim zgraną parę a wy możecie tylko pomarzyć ? Napewno też posiada choć odrobinę talentu. Jeśli się zaczyna śpiewać na dużej scenie w wieku 14 lat i już wtedy cieszy popularnością musi się posiadać pewien dar zwany talentem.
Nie jestem wyjątkową fanką Vanessy ale krew mnie zalewa ilekroć widzę tego typu komentarze. Dziewczyna ma ładny głos, śpiewa poprawnie. Nie znoszę kiedy jeździ się po kimś nie posługując przy tym żadnymi konkretnymi argumentami czy faktami. Tyle.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Anga_Nozycoreka

Do wszystkich!!!!!
Ja się nie boję, ja używam innich argumentów!
Powyższy wpis został wystukany rzxez moją Jagodę (tak to bywa gdy się dziecko /\ani dorwie do netu) w czytelni szkolnej.... A jaka jest treść sami widziecie...
Ps. Jaguś, a czemu mam jej nie zazdrościc Deppa?

Anga_Nozycoreka

Z ciekawości weszłam na ten temat i...szkoda gadać. Czytając przedostatni komentarz ręce mi opadły. I nasuwa się wniosek: za żadne skarby nie dopuszczać dzieci do komputera :| Zapamiętać.
Cały komentarz jest jedną wielką bzdurą, nie dopatrzyłam się w nim ani jednego sensownego zdania. Swiadczy on jedynie o niskim poziomie inteligencji piszącej go osoby.
A Vanessa jest w porządku. Jej osoba ani mnie nie przyciąga ani nie odpycha. Niech sobie żyje w spokoju.
Ps: A kogo by miało obchodzić, że Drogie Dziecko pisało z czytleni ?
(blink)

Anga_Nozycoreka

O. MAT. KO.
W życiu nie czyałem podobnych bzdur. Nigdy w życiu.
Zaznaczę to, co jest tutaj najgłupszę (już tak najbardziej najgłupsze) - mianowicie: jak można określić Vanessą Paradis jako "małą" i "grubą"?
Na resztę brak mi chęci, czasu i nerwów.

Anga_Nozycoreka

Co więcej - "nienawidzę" piszemy łącznie.

Sirocco

TA jasne... I MAndaryna też ma talent? No, przecież o tym wszyscy wiedzą ;/

Sirocco

Ach tak, i jakby Cie to obchodziło, nie keruję się jedna plotką czy zdjęciem, tylko całokształtem. Wiele o niej czytałam, wywiady z nią również. I wiesz co? Jakoś nie darzę jej sympatią...
A co do zazdrości... Owszem, zazdroszczę jej, jak cholera, ale nie tylko dlatego jej nie lubię...
Obleśność? Wystarczy spojrzeć na jej zęby...

Sirocco

Widac nie macie nic innego do roboty tylko oceniac człowieka z którym nawet nie zamieniło sie zdania...Boshe co za brak inteligencji jest jaka jest i kogo to obchodzi ja jej nie znam wiec nie oceniam po wyglądzie ubiorze czy wypowiedziach...wszystko to chłam
PS życzę jej (jak i wam) wszystkiego dobrego z Deepem (fajny koleś)

pink_angel2

Wiesz, jeśli bym ją dobrze znała to na jakieś 70% tez byłabym jakąś gwiazdką i ... wtedy mogłabym ja oceniać ze względu na charakter [a nie na wygląd czy talent], a wy ocenialibyście też mnie.... A zresztą.... nie trzaba być gwiazdą żeby ludzie oceniali nas chociaż z nami nawet nie zamienili słowa - każdy tak robie, Ty też..... piszesz że DEPP [tak się to pisze - depp - (niem.) idiota | deep - (ang.) głębia] to fajny koleś, ale go nie znasz... A przecież wcale tak być nie musi.... Ja go lubię, bo jest świetnym aktorem i żeby tak twierdzic nie muszę go znać, a jaki jest prywatnie.... cóż... jego i Vanesski sprawa....
Buziam, AnGa

pink_angel2

"oceniac człowieka z którym nawet nie zamieniło sie zdania"

To w takim razie całe forum na filmwebie jest bzdurą tak? Bo my przecież z tymi ludźmi nie zamieniliśmy nawet zdania, to chciałaś powiedzieć? W końcu w każdym poście można znaleźć jakiś element oceny. I mimo że ogólnie zgadzam się z Tobą, że mieszanie jej z błotem tylko dlatego, że jest z Johnny'm jest bez sensu, to z tym się nie zgodzę. Chociaż mogliby to jakoś uargumentować, też prawda...

Sirocco

Co wy z tym Deepem?!!! Facet ma wielkie szczęście że taka wspaniała kobieta raczyła na niego spojrzeć!!!

bono111

Moze oboje maja szczescie bo sa razem maja dzieci i dobrze im sie wiedzie:)no a tak na marginesie to wieeeele kobiet chcialoby byc z Deppem.

nomiczek

Porównywać Vanesse z Mandaryną ?? Dajcie spokój =.=
Przede wszystkim o Mandarynie ludzie usłyszeli dopiero wtedy, kiedy została żoną bogatego piosenkarza...o którego twórczości nie będe się wypowiadać =.=''
Vanessa już od najmłodszych lat kształtowała swoją karierę.
W komentarzu Pink angel jest troche racji. Jednak chcąc nie chcąc wyrabiamy sobie pewną opinię na temat kogoś na podstawie np. wypowiedzi. A ubiór i wygląd ? To nie ma nic do rzeczy. Stwierdzenie, że się kogoś nie lubi z powodu szpary między zębami też wydaje mi się na niskim poziomie (wiele aktorów i piosenkarek ma takie szpary! :P).
Więc w porządku. Jeżeli nie podoba wam się twórczość danej osoby to jasne, macie do tego pełne prawo. Sprawa gustu. I o to mi właśnie chodziło. Jeżeli ktoś jest piosenkarzem to ocenia się go według tego jak śpiewa a nie jak wygląda.
Ps: Natusia z całym szacunkiem ale naprawde...tacy aktorzy jak Hanks, De Niro, Reeves i chociażby Stuhr zasługują na coś więcej niż 1 !
Litości!

bono111

kup se bryle DEPP!!!! To pisenie prze 2e i 1p mnie wk*&^%$^&* zaczyna!

Sirocco

Oj sorki zwracam honor faktycznie pisze sie Depp szybko tą wiadomośc pisałam...Tak na marginesie uwielbiam go jest super aktorem jednym z najlepszym w tej całej Ameryce....Pozdrawiam !!

Sirocco

Oj sorki zwracam honor faktycznie pisze sie Depp szybko tą wiadomośc pisałam...Tak na marginesie uwielbiam go jest super aktorem jednym z najlepszym w tej całej Ameryce....Pozdrawiam !!

pink_angel2

Dla mnie Vanessa nie jest ładna, przeciętna, czy jak ją tam jeszcze nazywacie. Jest po prostu Najpiękniejszą Kobietą Świata!!! A kto twierdzi że jest brzydka ten chyba dobrze nie widzi. Widać co zrobił z ludźmi ten okropny kult urody skoro drobna usterka jaką jest przerwa między zębami może decydować o wartości człowieka. A czemu to nikt nie atakuje Jonnego Deepa za jego liczne dziwactwa o których aż huczy?
On jest za swoje zboczenia odpowiedzialny, a Vanessa przecież nie zawiniła że tak wygląda. Ludzie wciąż ją atakują, a jego wychwalają pod niebiosa!

Sirocco

piekna nie piekna.. czy to jest najwazniejsze?! sama nie uwazma jej za piekna ale napewno nie za jakas 'oblesna'... ma charakterystyczny typ urody, co wcale nei znaczy ze brzydki:) a poza tym co to w ogole za pytanie jak Depp moze byc z nia? z kad mozecie wiedziec jaka ona jest np. z chrakteru? moze to napwde inteligenta i wartosciowa osoba! bo niby z kad ja mozecie znac? z wywiadu jednego czy drugiego, przeciez wywiady przekazauja informacje tylko takie co przecietny czytelnik chce wyczytac - czyli sensacje! a moze znacie ja z super, swietnych plotek?

page

Nie będe pisać że jej nie lubie wydaje się bardzo miła osobą, a filmu żadnego z nią nie widziałam a z piosenek słyszałam tylko "Joe le Taxi" przyznaje ze piosenka straszna, ale ona ja śpiewała 20 lat temu bedąc dzieckiem! To jak porównać "Puszka Okruszka" Kukulskiej do piosenek Kayah. z dzisiejszych czasów.

Taja

a z urody mi się bardzo podoba chyba jedna z niewielu aktorek zupełnie naturalna bez interwencji skalpela. A ta szpara w uzębieniu dowodzi tego że w pełni siebie akceptuje mimo wad, bo przecież co to za problem pozbyć się tego ubytku? I dlatego mi się podoba nie ma obsesji na punkcie swojego wyglądu.

Taja

SAMOAKCEPTACJA - to jak ktoś NIE zmienia takich cech wyglądu jak piersi, nos, uszy etc... A szpara między zębami to UBYTAK, wada.... Widac różnicę...?!

Anga_Nozycoreka

Kompletnie nie rozumiem twojej wypowiedzi. Nie moge wyłapać sensu i tego co miałaś na myśli

Taja

Mnie tam ona zwisa, chociaż lubie Johnny'ego, "żule w taxi" mi sie nie podobają, bo nie lubię takiej muzyki...ale jak można nazwać dziecko Lily Rose Melody o_O..."słitaśnie" jak w cukierni...:/

Desmei

dajcie spokój, jesteście żałośni (niektórzy)... Ja też uwielbiam Deppa, jak pewnie wielu z was, ale to nie znaczy że mam zaraz zgnoić VAnesse ;/ skoro są ze sobą szczęsliwi, co widać na każdym kroku, a Deppowi na pierwszym miejscy zalezy na VAn i ich dzieciach, to po co sie czepiacie? Ważne że przynajmniej dwoje ludzi są na świecie szczęśliwi ;) a to że nie jest piękna, to tylko potwierdza teze, że Johnny nie patrzy na wygląd, tylko na wnętrze człowieka ;D pozdro ;p

BadGirL_2

Hmmm... Paradis ma urodę nietypową. Jak większosc Francuzek. Co nie znaczy, że jest obleśna.
Dajcie spokój z Depp'em - bo co się tak podniecac skoro i tak żadna nigdy nie będzie go miała? Niech jest z tą, z która znajdzie szczęście, a póki co tą osobą jest Paradis.
Paradis podobnie jak Aniston pozostaje w cieniu swojego faceta. Ona przecietna, on boski. Aniston bardzo lubię o Paradis wiem niewiele, widziałam ją w 1 filmie. That's should be all :D

BadGirL_2

Hmmm... Paradis ma urodę nietypową. Jak większosc Francuzek. Co nie znaczy, że jest obleśna.
Dajcie spokój z Depp'em - bo co się tak podniecac skoro i tak żadna nigdy nie będzie go miała? Niech jest z tą, z która znajdzie szczęście, a póki co tą osobą jest Paradis.
Paradis podobnie jak Aniston pozostaje w cieniu swojego faceta. Ona przecietna, on boski. Aniston bardzo lubię o Paradis wiem niewiele, widziałam ją w 1 filmie. That's should be all :D

MADLEN

Nawiazując do związku Aniston- Pitt oczywiście trzeba podkreslic fakt, że jest to temat skończony, ale dobry przykład.

Desmei

A co, tylko Vanessa wybierała imię dla dziecka...? Ah, ta zła Vanessa tak brzydko nazwała swoją dziewczynkę, a wspaniały-i-oh-mdleję Dżony nie mógł jej powstrzymać? Proszę, nie piszcie bzdur. Ja osobiście uwielbiam ich oboje.

Anga_Nozycoreka

1. "Ubytek", nie "ubytak".
2. Ubytek występuje, gdy zęba brakuje, jest uszkodzony, jego części nie ma.
3. Między zębami Vanessy widać szparę, która nie jest spowodowana usunięciem/wykruszeniem/uszkod zeniem zęba, tylko przyczynami genetycznymi. Nie nazywamy tego ubytkiem.
4. Samoakceptacja obejmuje wszystkie "elemetny człowieka". Zęby też. Nawet ubytki.

Sirocco

Mnie zadna wypowiedz nie obchodzi.No moze prawie.
Ja ją lubię i nic tego nie zmieni.Jest dobrą aktorką.Kocha ją wspaniały człowiek i nic do niej nie mam.Napewno cos w sobie ma ale jak ktoś nie chce to tego nie zobaczy(mam na mysli dobre cechy a nie tylko wygląd).

Sirocco

Dlaczego wszyscy uważają że "musi coś w sobie mieć skoro Johnny z nią jest"?! Dlaczego większość uważa ją tylko i wyłącznie za kobietę Johnny'ego Depp'a! Przecież ona jest odrębną osobą, która jest bardzo wartościową kobietą. Cholernie mnie wkurza takie postrzeganie Vanessy! Ona też ma swoje życie, swoją karierę. Może warto by się było trochę w nią zagłębić zanim się stwierdzi, że jest nic nie warta! Nie rozumiem takich ludzi, naprawdę nie potrafię pojąć takiego postępowania. Po Twojej wypowidzi można wnioskować, że tylko i wyłącznie dzięki temu że jest z Depp'em coś znaczy, bo inaczej byłaby nikim! Może ja to tak rozumiem, ale wydaje mi się że jednak nie jestem w błędzie. Zawiść nie zna granic. Ciekawa jestem czy Johnny po przeczytaniu takich wypowiedzi na temat jego ukochanej osoby, byłby dumny z takich "fanów"...

Sirocco

Czy mi się tylko wydaje,czy większość użytkowników FW to dzieci z podstawówki.Bo po większości tych głupich bo inaczej tego nazwać nie można,komentarzy tak chyba jednak jest.
Jak można pisać,że Van jest obleśna albo jeszcze lepiej,że śmierdzić?Czy któryś z tych inteligentnych ludzi miał okazję ją w takim razie wąchać,być z nią w jakimś bliższym kontakcie by móc to stwierdzić?Pytanie samo się nasuwa. Piękną kobietę oceniacie po szparze między zębami i jednej piosence?Czy ktoś z was raczył zagłębić się w jej twórczość tak by móc powiedzieć,że nie ma za grosz talentu?Nie sądzę aby tak było.I zgadzam się z Vanessą,że nie jest ona tylko kobietą Depp'a,robi wspaniałą karierę tylko dzięki sobie i ciężkiej pracy. To Johnny ma szczęście,że Van chce z nim być.Są dla siebie stworzeni.Kochają się,więc po co "ingerować" w ich życie dziecinnymi komentarzami,które i tak niczego nie zmienią,prócz tego jak będziecie postrzegani przez innych,czyli źle.

Sirocco

Nie chodzi tylko o to ze jest kobietą Deppa(ale jest) ale co sama sobą reprezentuje.Jest wspaniała i oboje mają szczęście ze siebie mają.

Klaudiiia

Ja po poznalam wtedy kiedy mieli juz drugie dziecko:P.

Klaudiiia

Ja po poznalam wtedy kiedy mieli juz drugie dziecko:P.

Sirocco

taaak... ciekawa rozmowa... tylko nie rozumiem dlaczego WSZYSCY oceniacie ją przez pryzmat Deppa... wszystkie 13-latki po obejrzeniu "piratów..." kochają deppa i nienawidzą wszystkich których on kocha... baaardzo inteligentna postawa...

"Musi coś w sobie mieć, skoro Johnny tyle z nią wytrzymał" to zdanie mnie rozbroiło!

a co do zębów... Madonna też ma szpare i jakoś nie mówi się o niej że "obleśna" i że "ma tyle kasy niech sobie to zlikwiduje"...

a jeśli jej talentu szukacie w szparze w zębach to fakt... tam go nie ma... posłuchajcie kilka piosenek Vanessy i nie pierdolcie więcej...

Sirocco

Ja uważam, że jest ładna, bo każdy jest ładny. Ale jak się ubierze źle, to wiadomo, nie wygląda najlepiej.
Ogólnie vanessa jest ładna. I głos ma śliczny, a to jest ważne :)

Sirocco

RHCP no to masz pecha, to tylko i wyłącznie Twój biznes. Wkurza mnie tylko coś takiego jak np. Twoje pisanie. Ile można ludziom kłaść do głowy że takie strony są dla fanów a nie anty fanów. Chcesz obsmarować Van to poszukaj sobie jakiejś debilnej stronki a stąd papa:/ Pozdro dla fanów Vanessy(Szczególnie dla Ciebie Klaudia:D)

Sirocco

ja jej nie lubilam zanim dowiedzialam sie kto to jest Johnny Depp dlatego nie czepiac sie mnie ... poprstu kiedys jak czego szukalam na youtube.com to znalazlam jej teledysk kliknelam i mi sie bardzo nie spodobalo ... a jak sie dwoiedzialam z kim ona jest to nic sie nie zminilo nie oceniam ludzi po tym z kim sa ani jaki wykonuja zawod ... poprstu nie podoba mi sie ona jako osoba i jej glos ale jezeli Johnny ja uwielbia to znaczy ze naprawde musi miec w sobie to cos !!

Sirocco

ja jej nie lubilam zanim dowiedzialam sie kto to jest Johnny Depp dlatego nie czepiac sie mnie ... poprstu kiedys jak czego szukalam na youtube.com to znalazlam jej teledysk kliknelam i mi sie bardzo nie spodobalo ... a jak sie dwoiedzialam z kim ona jest to nic sie nie zminilo nie oceniam ludzi po tym z kim sa ani jaki wykonuja zawod ... poprstu nie podoba mi sie ona jako osoba i jej glos ale jezeli Johnny ja uwielbia to znaczy ze naprawde musi miec w sobie to cos !!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones